Adıyaman'daki Trafik Kazası

Adıyaman'daki Trafik Kazası

Adıyaman-gölbaşı Karayolu'nun Atmalı Köyü Mevkiinde Meydana Gelen Kazada Hayatını Kaybeden ve Yaralanan Şahısların Kimlikleri Belirlendi.

Adıyaman'daki Trafik Kazası

Adıyaman-Gölbaşı Karayolu'nun Atmalı Köyü mevkiinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden ve yaralanan şahısların kimlikleri belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, Adıyaman-Gölbaşı Karayolu Atmalı Köyü mevkiinde Şükrü Vurar'ın kontrolündeki 44 KZ 588 plakalı otomobil ile Muzaffer Kara'nın kullandığı 02 FU 139 plakalı otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada Muzaffer Kara (44), M. Emin Tüfek (35), Osman Aytaş (32), Şükrü Vurar (50), Semra Vurar (26) ve kimliği öğrenilemeyen 1 kişi olmak üzere toplam 6 kişi hayatını kaybetti. Kazada Günay Vurar ve kızı Zahide Yağmur Vurar ise yaralandı. Yaralılardan Günay Vurar'ın durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilirken, Zahide Yağmur Vurar'ın durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kazanın ardından Vali Halil Işık, Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ve Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, olay yerine gelerek kaza hakkında bilgi aldı.

(MÖ-OK-OK-Y)