Adıyaman: AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yöneticilerine Eğitim Semineri

Adıyaman: AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yöneticilerine Eğitim Semineri

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı Yöneticilerine Dış Politika, Siyasal Kimlik, Ekonomik ve Sosyal Politikaları Hakkında Eğitim Verildi.

Adıyaman: AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yöneticilerine Eğitim Semineri

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı yöneticilerine dış politika, siyasal kimlik, ekonomik ve sosyal politikaları hakkında eğitim verildi.

AK Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Zeynal Özbilgin, parti yöneticileri ve teşkilatın katıldığı eğitimde iktidarın, siyasi kimliği üzerinde duruldu. İl Başkanı Ahmet Aydın, eğitim öncesi yaptığı açılış konuşmasında AK Parti'nin muhafazakar ve demokrat bir kimliğinin olduğunu ve parti üyelerinin bu kavramları taşıyabilmesi gerektiğini vurguladı. Aydın, "AK Parti modern ve çağdaş siyasetiyle eski siyaset anlayışından vazgeçmiştir. AK Parti siyasetini tabandan tavana tüm teşkilatın en iyi şekilde bilinmesi ve vatandaşa doğru bilgilerin aktarılması için bu eğitimler düzenleniyor. Siyaset tarihine AK Parti yeni bir kavram kazandırmış ve bugüne kadar yapılmayanı yaparak büyük bir ivme kazandırdı" dedi.

Açılış konuşmasının ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından eğitimden geçen eğitmenler Abdullah Toprak, Lütfullah Ayhan, Sait Kutlu, M. Ali Köroğlu, Remziye Ketenci ve Ahmet Günay tarafından partililer hizmet içi eğitime alındı.