ADİL KARAİSMAİLOĞLU HABERLERİ

ADİL KARAİSMAİLOĞLU HABERLERİ

Adil Karaismailoğlu haber, Adil Karaismailoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adil Karaismailoğlu 23.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hükümet olarak Covid-19 salgınına yönelik alınan...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hükümet olarak Covid-19 salgınına yönelik alınan tedbirlerin sonuçlarını almaya başladıklarını belirterek, demiryolları ulaşımında normalleşme sürecinin başlatıldığını açıkladı.
Adil Karaismailoğlu 22.5.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Şartları karşılayan havalimanlarına bakanlığımızca bir sertifika verilecek"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında Hükümet olarak çeşitli tedbirler aldıklarını belirterek, normalleşme sürecinde havalimanlarına 'uçabilir sertifikası' vereceklerini söyledi.
Adil Karaismailoğlu 22.5.2020
Havalimanlarına "uçulabilir sertifikası" verilecek
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında hükümet olarak çeşitli tedbirler aldıklarını belirterek, normalleşme sürecinde havalimanlarına "uçulabilir sertifikası" vereceklerini bildirdi.
Adil Karaismailoğlu 22.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında normalleşme sürecinde havalimanlarına 'uçabilir sertifikası' vereceklerini belirterek, "Bakanlığımız uhdesinde olan havalimanlarını Covid-19 gibi pandemilere yönelik olarak tekrar düzenliyoruz.
Adil Karaismailoğlu 20.5.2020
Bakan Karaismailoğlu, dijital ortamda düzenlenen Kamu Bilişim Dijital Zirvesi'nde konuştu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "2023'te 'her yerden herkese genişbant' ilkesiyle hareket ederek, tüm hanelere en az 100 Mbit/saniye hızda genişbant erişimi sağlamayı amaçlıyoruz.
Adil Karaismailoğlu 19.5.2020
Bakan Karaismailoğlu'ndan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 19 Mayıs ruhunun, Mustafa Kemal Atatürk'ün bugünü armağan ettiği gençler tarafından bir istiklal yolculuğu olarak her alanda aynı azimle sürdürüleceğini belirtti.
Adil Karaismailoğlu 18.5.2020
Bakan Karaismailoğlu, kara yollarındaki Kovid-19 tedbirlerini anlattı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle günde ortalama 180 bin olan otobüsle yolculuk yapan kişi sayısının 300'ün altına düştüğünü belirterek, tedbirlerin aralıksız sürdüğünü vurguladı.
Adil Karaismailoğlu 18.5.2020
Bakan Karaismailoğlu: Otobüslerde düşen yolcu sayısı 3 bin 500'ü geçti
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüsle yolculuk yapan kişi sayısının günlük 180 binlerden 300'ün altına düştüğünü belirtti.
Adil Karaismailoğlu 18.5.2020
Karayollarında 180 bin olan yolcu sayısı korona virüs nedeniyle 300'e kadar düştü
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında otobüsle yolculuk yapan vatandaş sayısının günlük 180 binlerden 300'ün altına düştüğünü bildirdi.
Adil Karaismailoğlu 18.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında otobüsle yolculuk yapan vatandaş sayısının günlük 180 binlerden 300'ün altına düştüğünü bildirdi.
Adil Karaismailoğlu 16.5.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Mayıs 2020
1915 Çanakkale Köprüsü'nün 318 metrelik çelik kulelerinin son bloku, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantı ile katılımıyla, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından gerçekleştirilecek.
Adil Karaismailoğlu 13.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanına kara yolu taşıt sahiplerine ödeme yapma yetkisi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanına, kombine taşımacılık faaliyetlerinin geliştirilmesi amacıyla, bu faaliyetlerde kullanılan kara yolu taşıtlarının sahiplerine döner sermaye gelirlerinden ödeme yapma yetkisi verildi.
Adil Karaismailoğlu 12.5.2020
Bakan Karaismailoğlu'dan "PTT personeline destek ödemesi" açıklaması Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, zorlu koşullarda milletin yanında olan PTT'nin, gişelerde ve dağıtım alanlarında büyük özveriyle hizmetlerini sürdüren personeline 2 bin lira destek ödemesi yapılacağını bildirdi.
Adil Karaismailoğlu 10.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'dan "Anneler Günü" paylaşımı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Bize sevgi ve merhamet aşılayan, cennet kokulu tüm annelerimizin Anneler Gününü gönülden kutlarım." ifadelerini kullandı.
Adil Karaismailoğlu 9.5.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Hedefimiz, yolcu taşımacılığında demir yolunun payını yüzde 4'e çıkarmak"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2023 yılı itibarıyla demir yolunun payını yolcu taşımacılığında yüzde 4'e, yük taşımacılığında yüzde 10'lara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
Adil Karaismailoğlu 8.5.2020
(HAVADAN GÖRÜNTÜLERLE)İLK YURT İÇİ YÜK TRENİ MARMARAY'DAN GEÇTİ (1)
Gülseli KENARLI-Halili YILMAZ-Harun UYANIK-Çağrı ÇALIŞKAN / İSTANBUL DHAUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'dan geçiş yapacak olan ilk yurtiçi yük trenini Söğütlüçeşme istasyonunda karşıladı.
Adil Karaismailoğlu 8.5.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE: CANLI YAYIN DUYURUSU
ABONELERİN DİKKATİNE Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'dan geçiş yapacak olan ilk yurtiçi yük trenini Söğütlüçeşme istasyonunda karşılıyor.
Adil Karaismailoğlu 8.5.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bilecik'te işçilerle iftar yaptı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi T26 Tüneli Şantiyesi'nde çalışan işçilerle iftar yaptı.
Adil Karaismailoğlu 7.5.2020
Marmaray'dan ilk yurt içi yük treni yarın gece geçecek
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'dan ilk yurt içi yük treninin yarın gece geçeceğini belirterek, "Yılda 25 bin konteyner, Anadolu'nun sanayi merkezlerinden yüklenerek Marmaray üzerinden Avrupa yakasına ulaşacak.
Adil Karaismailoğlu: Kayseri ulaşımına 'ihale' müjdesiAdil Karaismailoğlu 7.5.2020
Adil Karaismailoğlu 7.5.2020
MARMARAY'DAN İLK YURTİÇİ YÜK TRENİ YARIN GEÇİYOR
İSTANBUL DHAUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu aptığı yazılı açıklamayla, Marmaray'dan yarın gece ilk defa yurtiçi yük treninin geçeceğini bildirerek, "Orta Koridor'un en önemli halkalarından biri olan Marmaray'dan yarın bir ilk yaşanacak ve Marmaray'da yurtiçi yük taşımacılığı...
Şu an buradasınız: Adil Karaismailoğlu Haberleri | Adil Karaismailoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Adil Karaismailoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adil Karaismailoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Karaismailoğlu, Amasya Çevre Yolu şantiyesinde incelemelerde bulundu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 05:44:06. #1.15#
title