Adem Solmaz Haberleri

Adem Solmaz haber, Adem Solmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Solmaz 27.8.2016
Aso 1. Osb Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı'na Devredildi
Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi (ASO 1. OSB) tarafından yaptırılan ASO 1. OSB Anaokulu, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı ve Ankara Sanayi Odası ve ASO 1. OSB Başkanı Nurettin Özdebir arasında imzalanan protokolle 5 yıllığına şartsız olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na devredildi. ASO 1. OSB Brifing Salonu'nda yapılan protokol törenine Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı, Ankara Sanayi Odası ve ASO 1. OSB Başkanı Nurettin Özdebir, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz ve Bakanlık yetkilileri katıldı.
Adem Solmaz 13.6.2016
Aso Teknik Koleji'nde İlk Mezuniyet Heyecanı
Diğer konuşmalar Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz da okulun kurulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Adem Solmaz 29.5.2016
Eğitim-bir Sen 33. Başkanlar Kurulu Toplantısı Ürdün'de Yapıldı
"EĞİTİM-BİR-SEN, TÜRKİYE'DİR" Türkiye haritasında 79 ilin üzerine Eğitim-Bir-Sen mührünü vurarak "Eğitim-Bir-Sen, Türkiye'dir" hükmünü cari kılan bir teşkilatın mensubu olmanın, meftunu olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadıklarını belirten Yalçın, "Bugün bu salonda yetkisini pekiştiren, yeni yetki alarak şubesini zaferle buluşturan, Tunceli'de bile şube sayısına ulaşan, bu ülkede geçmişte uygulanan yanlış politikaların bedelini ödeyen Diyarbakır'da üniversite şubemizde yetkiyi alan, Milli Eğitim'de 'Türkiye'nin her yerinde yetkiyi alsanız, burada yine alamazsınız' diyenlere inat 6 bin sayısını gören ve yüreklerine korkuyu düşüren teşkilat var. İmkansız denilen yerlerde imkansızı mümkün kılan teşkilat, Diyarbakır'ın da her yerden bir yer olduğunu gösterecektir. Bu yıl 10 ilimiz ve 13 üniversite şubemiz yetkiyle buluştu. 402 bin yeni ufuk yolcusuyla zirvede kalmamıza zerre kadar katkısı olan; Kurucu Genel Başkanımız Mehmet Akif İnan başta olmak üzere ahirete irtihal eden Erol Battal'a, Niyazi Yavuz'dan Onursal Genel Başkanımız Ahmet Gündoğdu'ya, Ahmet Özer'den Halil Etyemez'e, Esat Tektaş'tan Teyfik Yağcı'ya, Murat Bilgin'den Hıdır Yıldırım'a, İrfan Coşkun'dan Mustafa Aydın'a, Şaban Abak'tan Adem Solmaz'a ve ismini saymakla hakkını ödeyemeyeceğimiz genel yönetim kurulu üyelerimiz, şube başkanlarımız, şube yönetim kurulu üyelerimiz, ilçe temsilcilerimiz, emek, ömür ve gönül veren tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Adem Solmaz 15.4.2016
Şehitler Haftası
Sincan Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 14 Nisan Şehitler Haftası etkinlikleri kapsamında Sincan Kültür Evi'nde Sincan Belediye Başkanı Tuna'nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, Ankara Batı Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Şaban Yılmaz, Sincan İlçe Jandarma Komutanı Yavuzkan Duman, Sincan Cezaevi Jandarma Tabur Komutanı Hüsrev Arslan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, Sincan İlçe Müftüsü Osman Şener, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara 1 No'lu Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar, şehit aileleri ile gaziler katıldı.
Adem Solmaz 11.6.2014
Eğitimde Kalite Yönetimi Birincisi Sincan
Ödül törenine; Sincan Kaymakamı Salim Demir, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, Şube Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Adem Solmaz 3.6.2014
Sincan'da Gençler Spor ve Kültür İçin Yarıştı
Futbol, basketbol, masa tenisi, şiir, halk oyunu, resim gibi pek çok dalda ter döken gençlere ödüllerini ise, Sincan Kaymakamı Salim Demir, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz takdim etti.
Adem Solmaz 3.2.2012
Çağın Hastalığı Obezite
İl sağlık Müdürlüğü obezite birimince organize edilen kantin çalışanlarına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Adem Solmaz 3.2.2012
Obezite ile Mücadele
Toplantıda konuşan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Gökhan Gökşen, okul çağının çocukların fiziksel ve sosyal yönden büyüme ve gelişimlerinin hızlandığı, beslenme alışkanlıklarının geliştiği ve sağlıklı yaşamın temellerinin atıldığı bir dönem olduğunu belirtti. Gökşen, şöyle konuştu: "Özellikle bu dönemde kazanılan sağlıklı beslenme alışkanlıkları, ilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilecek beslenme ile ilgili hastalıkların önlenmesinde etkili olacaktır. Yeni neslimizin ilerleyen dönemlerde kalp ve damar hastalıkları, diyabet gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşmamaları için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir." Daha sonra Çevre Sağlığı Şube Müdürü Adem Solmaz, kantin işletmecilerine gıda güvenliği, gıda hijyeni, çocukluk çağı obezitesi ve bunu önlemede kantin çalışanlarının rolü konulularında bilgiler verdi.
Şu an buradasınız: Adem Solmaz Haberleri | Adem Solmaz Kimdir - Haberler - Adem Solmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Solmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 5. Uluslararası Hacı Bayram-ı Veli Sempozyumu ve Anma Günü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 06:33:44. #1.14#
title