ADEM MURAT YÜCEL HABERLERİ

ADEM MURAT YÜCEL HABERLERİ

Adem Murat Yücel haber, Adem Murat Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Murat Yücel - 15.3.2019
Turizm Sezonu Antalya'da Erken Başlıyor"
Alanya'da beraberindeki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile önümüzdeki seçimlerde yeniden aday olan İlçe Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i ziyaret eden Ersoy, sezon öncesi sektörün taleplerini dinlediklerini belirtti.
Adem Murat Yücel - 13.3.2019
Alanyaspor'da Antalyaspor Maçı Hazırlıkları
Öte yandan, takımı ziyaret eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, deplasmanda oynanacak Antalyaspor maçı için futbolculara başarı diledi.
Adem Murat Yücel - 1.3.2019
Öğrencilerden Türk Yıldızları'na Davet Mektubu
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Turizm Tanıtma Vakfında (ALTAV) gazetecilere yaptığı açıklamada, çocuklara yamaç paraşütünü sevdirmek ve Türk Yıldızları'nı Alanya'da ağırlamak için güzel bir projenin hayata geçirildiğini söyledi.
Adem Murat Yücel - 23.2.2019
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanyaspor Tesisleri'nin Temeli Atıldı
Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise Alanyaspor taraftarının Türel'i unutmayacağını vurgulayarak, Bakan Çavuşoğlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Adem Murat Yücel - 23.2.2019
Bakan Çavuşoğlu: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hedefi İçin ABD'den Kurmaylar Gelecek
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 31 Mart yerel seçimleri nedeniyle memleketi Antalya'nın Alanya ilçesinde hemşehri dernekleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve AK Parti ile MHP'nin il ve ilçe yöneticileri katıldı.
Adem Murat Yücel - 23.2.2019
Cumhur İttifakımız, Türkiye'nin Bekasıdır, Milletin Aklıdır"
Çavuşoğlu, AK Parti Alanya İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in hizmetlerinin yanında olduklarını söyledi.
Adem Murat Yücel - 22.2.2019
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Antalya'da
Burada Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve partililerle sohbet eden Çavuşoğlu seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Adem Murat Yücel - 20.2.2019
Alanya'da Cumhur İttifakı Meclis Listesini Teslim Etti
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 31 Mart 2019 da yapılacak Mahalli İdareler seçimi için Belediye Başkan adaylığı ve Meclis Üyeleri listesi İlçe seçim kuruluna teslim etti.
Adem Murat Yücel - 18.2.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Cumhur İttifakı'na İhanet Edenler Bunun Bedelini Öder"
Bakan Çavuşoğlu: "Cumhur İttifakı'na ihanet edenler bunun bedelini öder" "Trenden inenler bir daha geri binemez. Biz devlet, millet bekası diyeceğiz, birileri kalkıp nefsini düşünecek. Koltuk sevdasıyla davasına ihanet edenlerin bizimle işi olmaz" ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı'na ihanet edenlerin bunun bedelini ödeyeceğini belirterek, "Bu süreçten trenden inenler bir daha geri binemez. Biz devlet, millet bekası diyeceğiz, birileri kalkıp nefsini düşünecek. Koltuk sevdasıyla davasına ihanet edenlerin bizimle işi olmaz. İster AK Parti olsun, ister MHP. Bunu kabullenemeyiz" dedi. Antalya'da programlarına devam eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Elmalı ilçesinin ardından Korkuteli ilçesine geçerek, Cumhur İttifakı Seçim Merkezi'nin açılışına katıldı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda adayı Menderes Türel'i yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçeceklerini söyleyen Çavuşoğlu, son 5 yıldır yapılanları bildiklerini kaydetti. CHP zihniyetinin Antalya'yı 10-15 sene geriye götürdüğünü söyleyen Çavuşoğlu, "Bu zihniyete Antalya'yı tekrar emanet eder misiniz? O zaman çok çalışacağız" dedi. "O ittifakın amacı da yapmak, imar etmek değil, yıkmak ve yakmak" Ankara'dan gelen destekle Antalya'ya gelen gücü birleştirdiklerini vurgulayan Çavuşoğlu, "Raylı sistemin ilk test sürüşünü yaptık. 12 kilometre, 4 buçuk ayda bitirildi. İşte bu vizyondur. Evet şimdi biz bu seçime Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Bu ittifak herhangi bir kişiyi belediye başkanı olarak seçtirmek değildir. Bu ittifakın içinde teröristler yoktur ve olamaz. Zillet ittifakında HDP var mı, var, terörist var mı, evet var. O ittifakın amacı da yapmak, imar etmek değil, yıkmak ve yakmak" diye konuştu. "Bu dava adamlığı değildir" Milletin bekası için kurulmuş Cumhur İttifakı'na ihanet edenlerin bunun bedelini ödeyeceğini söyleyen Çavuşoğlu, kendisini düşünenler ve sadece koltuk sevdalısı olan insanlarla işleri olmayacağını belirtti. Çavuşoğlu, "Bu süreçte trenden inenler bir daha geri binemez. Biz devlet, millet bekası diyeceğiz, birileri kalkıp nefsini düşünecek. Koltuk sevdasıyla davasına ihanet edenlerin bizimle işi olmaz. İster AK Parti olsun, ister MHP. Bunu kabullenemeyiz. Çok açık söylüyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli talimat verecek, ondan sonra onları dinlemeyeceğiz ve nefsi davranacağız. Bu dava adamlığı değildir. Biz yolumuza Türkiye sevdalılarıyla devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Memleketi Alanya'yı örnek göstererek, Alanya Belediye Başkanı ve adayının MHP'li Adem Murat Yücel olduğuna değinen Çavuşoğlu şöyle konuştu: "Ben Alanya'da nefsi davrandım mı? AK Parti adayı olacak dedim mi? Burada kimse özellikle partimizin adını kullanarak kurnazlık ve simsarlık yapmasın.
Adem Murat Yücel - 14.2.2019
Yücel'den, İncekum'a Düğün Salonu, Okurcalar'a Park Müjdesi
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İncekum'a düğün salonu, Okurcalar'a park müjdesi verdi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Bizim İttifakımız Sırtını Kandil'e Dayayanlarla Değildir"
"Hepimiz bir gün Hakk'ın rahmetine kavuşacağız" Milletin ve Alanyalıların da huzur içinde yaşayacağını belirten Çavuşoğlu, "Milletimiz de huzurlu olur, Alanyalılar da huzur içinde yaşar. Alanya'ya gelen konuklarımız da aynı huzur ve güveni hisseder. Bu dünyanın öteki tarafı da var. Tüm çalışmalarımızda bunu unutmayarak hareket ediyoruz. Hepimiz bir gün Hakk'ın rahmetine kavuşacağız. Doğum varsa ölüm de var, ama vefat eden insanlarımızın da hak ettiği bir şekilde, tüm defin işlemlerinin yapılması da önemlidir. Hasta yakınlarında olduğu gibi vefat eden kişinin yakınlarının da son görevini huzur içinde yapabilmesi çok önemlidir. Adem Murat Yücel'in kazandırdığı tesis bu bakımdan anlamlıdır.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bizim İttifakımız Milletledir, Milletin Bekası İçindir"
Birlik beraberliğin hizmetlere de yansıdığını anlatan Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Bu dünyanın öteki tarafı da var. Tüm çalışmalarımızda bunu unutmayarak hareket ediyoruz. Hepimiz bir gün Hakk'ın rahmetine kavuşacağız. Doğum varsa ölüm de var ama vefat eden insanlarımızın da hak ettiği bir şekilde, tüm defin işlemlerinin yapılması da önemlidir. Hasta yakınlarında olduğu gibi vefat eden kişinin yakınlarının da son görevini huzur içinde yapabilmesi çok önemlidir. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in kazandırdığı tesis bu bakımdan anlamlıdır.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
70 Milyon Turist, 70 Milyar Dolar Gelir"
"Alanya'da Cumhur İttifakı adayı Adem Murat Yücel'i destekliyoruz" Türkiye'nin istikrarı için 31 Mart seçimlerinin önemli olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu: "Alanyalılar olarak Alanya'nın geleceği için karar vereceksiniz.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bakan Çavuşoğlu: "2023'te Sadece Sağlık Turizminden 50 Milyar Dolar Kazanacağız"
Antalya Valisi Münir Karaloğlu ise Türkiye'de son 16 yıldır vatandaşın sağlık hizmetine ulaşımında çok önemli işler yapıldığını anlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de "Mezara kadar sürecek" dediği 'Cumhur İttifakı'nın, Alanya'ya önemli kazançları olacağını belirtti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise tesisin, sosyal belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden biri olduğunu söyledi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2)
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise cenaze hizmetleri binasında morg, otopsi, savcı, cenaze yıkama odası ve diğer birimlerle vatandaşa hizmet verileceğini söyledi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bakan Gül: Milletin Evlatlarına Sırtını Dayayan 'Cumhur İttifakı'na Oy İstiyoruz
Ülkedeki huzur, birlik ve beraberliğin daha iyiye taşınması için çalıştıklarını aktaran Bakan Gül, "Particilik yapmıyoruz. Partiler bir tarafa, memleketimiz bir tarafa. Bugün nasıl ülkemizin huzurunu bozmak isteyenleri, çukur kazmak isteyenleri kazdıkları çukura gömdüysek bu ülkenin birliğini, beraberliğini bozmak isteyenlerle mücadelemizi sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğiz. Kimse beraberliğimizi bozamayacak. O çukurları kazan teröristlere sırtını dayayanlara değil, bu milletin evlatlarına sırtını dayayan 'cumhur ittifakı'na oy istiyoruz. 'Cumhur ittifakı' bu ülkenin bekasını korumak, ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandırmak için yapılan birlikteliktir" dedi. Antalya Valisi Münir Karaloğlu ise Türkiye'de son 16 yıldır vatandaşın sağlık hizmetine ulaşımında çok önemli işler yapıldığını anlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de 'Mezara kadar sürecek' dediği 'cumhur ittifakı'nın, Alanya'ya önemli kazançları olacağını belirtti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise tesisin, sosyal belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden biri olduğunu söyledi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2)
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise cenaze hizmetleri binasında morg, otopsi, savcı, cenaze yıkama odası ve diğer birimlerle vatandaşa hizmet verileceğini söyledi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bakan Gül: Milletin Evlatlarına Sırtını Dayayan 'Cumhur İttifakı'na Oy İstiyoruz
Ülkedeki huzur, birlik ve beraberliğin daha iyiye taşınması için çalıştıklarını aktaran Bakan Gül, "Particilik yapmıyoruz. Partiler bir tarafa, memleketimiz bir tarafa. Bugün nasıl ülkemizin huzurunu bozmak isteyenleri, çukur kazmak isteyenleri kazdıkları çukura gömdüysek bu ülkenin birliğini, beraberliğini bozmak isteyenlerle mücadelemizi sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğiz. Kimse beraberliğimizi bozamayacak. O çukurları kazan teröristlere sırtını dayayanlara değil, bu milletin evlatlarına sırtını dayayan 'cumhur ittifakı'na oy istiyoruz. 'Cumhur ittifakı' bu ülkenin bekasını korumak, ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandırmak için yapılan birlikteliktir" dedi.  Antalya Valisi Münir Karaloğlu ise Türkiye'de son 16 yıldır vatandaşın sağlık hizmetine ulaşımında çok önemli işler yapıldığını anlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de 'Mezara kadar sürecek' dediği 'cumhur ittifakı'nın, Alanya'ya önemli kazançları olacağını belirtti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise tesisin, sosyal belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden biri olduğunu söyledi.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2)
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 'cumhur ittifakı'nın AK Parti'li ve MHP'li Antalya ile Alanya belediye başkan adaylarının ve partililerin kaynaşması için Alanya'nın Oba Mahallesi'ndeki restoranda düzenlenen kahvaltıya katıldı. Çavuşoğlu'nun yanı sıra kahvaltıya AK Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu ile İbrahim Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı AK Parti'li Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı ve adayı MHP'li Adem Murat Yücel ile çok sayıda partili de katıldı.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var (2)
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 'cumhur ittifakı'nın AK Parti'li ve MHP'li Antalya ile Alanya belediye başkan adaylarının ve partililerin kaynaşması için Alanya'nın Oba Mahallesi'ndeki restoranda düzenlenen kahvaltıya katıldı. Çavuşoğlu'nun yanı sıra kahvaltıya AK Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu ile İbrahim Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı AK Parti'li Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı ve adayı MHP'li Adem Murat Yücel ile çok sayıda partili de katıldı.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Çavuşoğlu: CHP'nin İçinde PKK'yı Destekleyenler Var
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 'cumhur ittifakı'nın AK Parti'li ve MHP'li Antalya ile Alanya belediye başkan adaylarının ve partililerin kaynaşması için Alanya'nın Oba Mahallesi'ndeki restoranda düzenlenen kahvaltıya katıldı. Çavuşoğlu'nun yanı sıra kahvaltıya AK Parti Antalya milletvekilleri Atay Uslu ile İbrahim Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı AK Parti'li Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı ve adayı MHP'li Adem Murat Yücel ile çok sayıda partili de katıldı.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Sırtını Kandil'e Dayayanlarla, Talimatı PKK'dan Alanlarla İttifak Yapmıyoruz"
"Hainlerle ittifak yapmadık. Biz vatanı milletini sevenlerle ittifak yaptık. Biz ittifakımızı gururla anlatırız, gurur duyarız." diyen Çavuşoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sırtını Kandil'e dayayanlarla, talimatı PKK'dan alanlarla ittifak yapmıyoruz. Allah'tan başka bir şeyden korkmayanlarla ittifak yapıyoruz. Onlar varsınlar ittifakı bozmak için fitne yapsınlar. Kılıçdaroğlu işi gücü bırakmış, güya çok akıllı, kışkırtarak, ittifakı zedeleyecek. Senin aklın çalışsaydı zamanında SSK'yı batırmazdın. İşte kendi teşkilatların, partin bugün görüyoruz ki teröristlere teslim. Her zaman söylüyorum, CHP'nin içinde DHKP-C var, CHP'nin içinde PKK'yı destekleyenler var. Mahkemeye versinler, tersini söylüyorlarsa. Açık söylüyorum ilk kez söylemiyorum 5 yıldır söylüyorum. Dün Adana'da Bahçeli bunlara en uygun şekilde cevap verdi. Ama bunlarda yüz yok, utanılacak yüz yok." Alanya'da MHP'li Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in çok büyük eserleri hayata geçirdiklerini ve kendilerinin de destekçisi olduğunu belirtti.
Adem Murat Yücel - 10.2.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Chp'nin İçinde Terör Örgütlerini Destekleyenler Var"
MHP ve AK Parti Alanya İlçe Teşkilatları ev sahipliğinde bir restoranda gerçekleşen kaynaşma ve istişare toplantısına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ile İbrahim Aydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı ve adayı Adem Murat Yücel ile çok sayıda davetli katıldı.
Adem Murat Yücel - 5.2.2019
Polisgücü Yarın Trophy İçin Hırvatistan'a Gidiyor
Takımın bütün hazırlıklarının tamamlandığını ifade eden Gaziantep Polisgücü Spor Başkanı Mehmet Kaplan, "Alanya kampımız bugün tamamlanıyor. Takımımız yarın Atatürk Hava Limanından Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'e hareket edecek olup buradaki son çalışmalarının ardından A grubunda ilk maçını Danimarka, Fransa ve İngiltere takımlarının temsilcileriyle yapacak. Elde edilecek sonuca göre B gurubu temsilcileriyle karşılaşacak olan ekibimiz Hırvatistan'a kazanmak için gidiyor. Başarılı bir sonuçla döneceğiz inşallah. Takımımıza ve sporcularımıza güveniyoruz. Alanya kampında takımımıza büyük destekler veren, salon tahsisinden, sporcularımızın moral ve motivasyonunun yükseltilmesi için her konuda emekler harcayan, sporun ve sporcunun dostları Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Doç.
Adem Murat Yücel - 3.2.2019
Türel Cumhur İttifakı Kahvaltısında Konuştu Açıklaması
Antalya'da zillet ittifakına geçit olmayacaktır, şer ittifakına geçit olmayacaktır. Bizler şu anlayışın içerisindeyiz, 4 ilçe belediyesini kazansak, ittifak ruhundaki Büyükşehir'i kaybedersek bizim için hiçbir anlam taşımıyor. AK Parti açısından da Antalya'da 10 ilçe belediyeyi alsak, yine Büyükşehir'i kaybediyorsak yine bir anlam ifade etmiyor. Bütün ülküdaşlardan istirhamım ricam şudur, gece uyumadan gündüz yorulmadan bir anlayışla kapı kapı dolaşarak, her bir eve girerek Cumhur İttifakı kapsamında ki bütün adaylarımıza; kendisi belediye başkanı adayıymış gibi çalışacak, bunu rica ediyorum. Bunu yapacağınızdan hiçbir şüphemiz yok." Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun Mustafa Aksoy sözlerini şöyle sürdürdü: "1965 yılında Cumhuriyetçi köylü millet ruhuyla doğan ve 1969 yılında Milliyetçi Hareket Partisi olarak adını alan bu siyasi parti, şehadetlerin olduğunu, şehitlerinin olduğunu ve geride kötü günlerin, acı günlerin olduğunu hiçbir ülküdaşımız unutmamalı ve unutturmamalı. Biz diyoruz ki; "yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun, biz bu yoldan dönersek namus bize ar olsun" anlayışıyla bu çalışmayı yapacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımızın Sayın Menderes Türel Beyefendi'nin 2 dönem belediye başkanlığında yapmış olduğu çalışmaları, hizmetleri göz önündedir. Dolayısıyla yaptıkları da yapacaklarının bir teminatıdır. Allah'ın izni ve bereketiyle, yüce milletimizin teveccühüyle de 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında, Cumhur ittifakı zaferle taçlanacaktır" İl Başkanı Mustafa Aksoy konuşmasını "Alanya'da adayımız Adem Murat Yücel, bizim için ne ifade ediyorsa Muratpaşa'da Gökçen Özdoğan Enç hanımefendi de aynı şeyi ifade ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adem Murat Yücel Haberleri | Adem Murat Yücel Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Adem Murat Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Murat Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Yücel: Hollanda'da Rezervasyon Rakamlarının Oldukça Yüksek Olduğunu Öğrendik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 11:07:36. #1.14#
title