ADEM MURAT YÜCEL HABERLERİ

ADEM MURAT YÜCEL HABERLERİ

Adem Murat Yücel haber, Adem Murat Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Murat Yücel - 16.6.2019
Bülent Ersoy'a sahnede doğum günü sürprizi
ERSOY'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ Konser arasında geçen hafta doğum günü olan Bülent Ersoy için sürpriz yapıldı. Ersoy için özel tasarlanan bir pasta kesilerek kutlama yapıldı. Daha sonra sahneye davet edilen Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel ve eşi Yıldız Yücel, Bülent Ersoy'a Alanya'ya özgü hediyeler verdi.
Adem Murat Yücel - 16.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-11
KAHKAHALARA BOĞDU Ardından konser alanına geçen Türk Sanat Müziğinin Diva'sı olarak bilinen sanatçı, alkış seli arasında sahneye çıktı. Gece için özel olarak tasarlanan parlak sahne kostümüyle dikkati çeken Ersoy, konserine 'Gençliğe veda' şarkısıyla başladı. Orkestrasıyla beraber 'Çile bülbülüm' şarkısında durarak konsere katılanlardan söylemesini isteyen Ersoy, şarkının nakaratını hayranlarıyla seslendirdi. Şarkı aralarında hayranlarıyla şakalaşan Ersoy, esprileriyle güldürdü.  ERSOY'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ Konser arasında geçen hafta doğum günü olan Bülent Ersoy için sürpriz yapıldı. Ersoy için özel tasarlanan bir pasta kesilerek kutlama yapıldı. Daha sonra sahneye davet edilen Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel ve eşi Yıldız Yücel, Bülent Ersoy'a Alanya'ya özgü hediyeler verdi.
Adem Murat Yücel - 16.6.2019
19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Bülent Ersoy'a resminin bulunduğu su kabağı, muz lifinden yapılmış hediyeler ile plaket verdi.
Adem Murat Yücel - 15.6.2019
19. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali
Antalya'nın Alanya ilçesinde 19'uncusu düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, kortej yürüyüşüyle başladı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Kaymakam Vekili Gazipaşa Kaymakamı Ali Sakar ve vatandaşların katılımıyla, Atatürk anıtı önünden başlayarak kortej yürüyüşü yapıldı.
Adem Murat Yücel - 4.6.2019
Bakan Çavuşoğlu, bayrama baba ocağında girdi (2)
Daha sonra Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen protokol bayramlaşmasına da katılan Çavuşoğlu, tebrikleri kabul etti. Protokol bayramlaşmasına Kaymakam Mustafa Harputlu, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba ve çok sayıda yetkili katıldı.
Adem Murat Yücel - 4.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Bakan Çavuşoğlu, bayrama baba ocağında girdi (2) BAYRAMLAŞMA PROGRAMLARINA KATILDI Ramazan Bayramı'nı baba ocağı Alanya'da geçiren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti İlçe Teşkilatının bayramlaşma programına katıldı. Parti binası önünde düzenlenen bayramlaşmada Çavuşoğlu, partililer ve vatandaşların bayramını kutladı. Ardından Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen protokol bayramlaşmasına da katılan Çavuşoğlu, ilçe protokolüyle vatandaşların bayram tebriğini kabul etti. İlçe protokolü bayramlaşmasına Kaymakam Mustafa Harputlu, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba ve çok sayıda protokol üyesi de katıldı.
Adem Murat Yücel - 4.6.2019
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da
Burada da protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaşan Çavuşoğlu, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile bir süre sohbet etti.
Adem Murat Yücel - 29.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Görüntü Dökümü ----------- Çöken inşaattan detaylar Genel ve detay görüntüler İnşaatın çökmesine ait kamera görüntüsü Güvenlik kamerasına yansıyan çökme anı  GÖRÜNTÜ BOYUTU: 125 MB Haber-Kamera: Selim KAYA- Mesut BUDRAÇ/DİYARBAKIR, ======================= Alanya'daki yerleşik yabancılarla iftar  Antalya'nın Alanya Müftülüğü, yerleşik yabancılara yönelik iftar programı düzenledi.  Alanya'da yerleşik yabancıların katıldığı iftar programı İskele Meydanı'nda düzenlendi. İftara Kaymakam Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, ilçedeki yabancı dernek başkanları ve yerleşik yabancılardan oluşan yaklaşık 300 davetli katıldı.
Adem Murat Yücel - 28.5.2019
Alanya'da yaşayan yabancılara iftar
İskele Meydanı'ndaki iftara ilçede yaşayan yabancıların yanı sıra Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu ile diğer yabancı dernek başkanları ve vatandaşları katıldı.
Adem Murat Yücel - 28.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Alanya Belediye Tiyatrosu Çocuk Birimi Sorumlusu Nilbanu Engindeniz öncülüğünde köy okullarındaki yaklaşık 5 bin çocuğa mutluluğun resmini çizdirerek sergi oluşturdu. Bu yıl 5'incisini düzenlediği 'Orada bir köy var, uzakta' isimli proje çerçevesinde ilçedeki köy okullarına giden ekipler, çocuklara tiyatro oyunları, kitap günü, çeşitli yardımlar gibi etkinlikler yaptı. Geçen yıl öğrencilere en çok yapmak isteğini şeyi sorarak onu gerçekleştiren ekip, bu yıl ise öğrencilere 'Mutluluğun resmini çizer misiniz' diye sordu. Kırsalda bulunan 50 köy okulundan yaklaşık 5 bin çocuğun hayallerindeki mutluluğu resmetmesinin ardından oluşturulan sergi Alanya Kültür Merkezi (AKM) fuaye alanı ve cadde boyunca kurulan yaklaşık 300 metrelik alanda sergilendi. Sergiye öğrenciler ve davetlilerin yanı sıra turistler de ilgi gösterdi.  ŞARKILARA EŞLİK ETTİLER  Sergi etkinliği AKM salonunda 'Orada bir köy var, uzakta' projesinin tanıtım filmiyle başladı. Çocukların videodaki şarkılara eşlik ettiği filmin ardından kürsüye davet edilen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi'nin sadece yol, su, denetim gibi işlerle anılmadığını belirterek, belediyenin kültür, sanat gibi birçok alanda vatandaşa hizmet sunabilen, çocuk kreşleri açan ve birçok sosyal etkinliği vatandaşa ulaştıran bir kurum olduğunu söyledi.
Adem Murat Yücel - 20.5.2019
Dha Yurt Bülteni-13
Görüntü Dökümü: ------------------------ Kaza yapan araçtan detay Kaza yerinden detay Polis ekiplerinden detay Haber-Kamera: Satılmış AKKAŞ/AFYONKARAHİSAR, -  ==================================================== 5)ALANYA 19 MAYIS'TA GÖKSEL'LE COŞTU ANTALYA'nın Alanya ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100'üncü yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde fener alayı yapıldı. Gecede şarkıcı Göksel de konser verdi. Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında dün saat 20.30'da Hükümet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde toplanan vatandaşlar fener alayıyla İskele Meydanı'na yürüdü. Fener alayına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, siyasi partilerin temsilcileri, oda ve dernek başkanlarıyla kurum amirleri de katıldı.
Adem Murat Yücel - 15.5.2019
Dha Yurt Bülteni - 19
Gazipaşa Kaymakamı Ali Sakar, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı, İlçe Emniyet Müdürü Tayfun Ilgaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ali Kaya, Havalimanı Emniyet Müdürü Kamil Cıngıl, TAV Havalimanı İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda kişi de şehidin cenazesini karşılamak için havalimanında hazır bulundu.
Adem Murat Yücel - 15.5.2019
Alanya'ya Şehit Ateşi Düştü (Ek)
Gazipaşa Kaymakamı Ali Sakar, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı, İlçe Emniyet Müdürü Tayfun Ilgaz, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ali Kaya, Havalimanı Emniyet Müdürü Kamil Cıngıl, TAV Havalimanı İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda kişi de şehidin cenazesini karşılamak için havalimanında hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adem Murat Yücel Haberleri | Adem Murat Yücel Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Adem Murat Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Murat Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Alanya'da Hüsnü Şenlendirici ve Cengiz Kurtoğlu hayranlarıyla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 05:10:12. #1.15#
title