Adem Büyük, Aytemiz Alanyaspor maçından önce 10 tane kurban kestirdi

14 Şubat 2020 10:02

Galatasaray'da son döneme damgasını vuran Adem Büyük'ün, Alanyaspor maçı öncesi yaptığı bir 'totem' ortaya çıktı. Adem Büyük, Aytemiz Alanyaspor maçından önce 10 tane kurban kestirdi.


YORUMLAR (15)
 • BYMACHO:
  Mayıslar nasıl sizin olmasınki, her yeni lig e girerken ya FB ya BJK kollanıyor yayagaraları ile algı yaratırken lig sonuna doğru kayrılsanız bile atı alan üsküdarı çoktaan geçmiş olduğundan diğer atkımların yaygaraları unutulup arada kaynıyarak diğer sezon hazırlıkları başlıyor, çok iyi bir yol bulmuşsunuz senelerdir sürüyor, lobisi hem sağlam hem akıllı tek takımdır GS. birde yiyicileri az olsa sanırım heryıl sürekli şampiyon olur.
 • GS SEVDADIR.:
  Adem 10 tane falcao eder bize emeklilik için gelen adamlar lazım değil 32 yaşında hala 18 inde gibi mücadele eden adamlar lazım belki beklentimizi karşılayan bir tarzı yok ama adam hırsı ile atıyor attığı sürece sorun yok biraz daha sakin olur ve liderlik yaparsa olay bitecek. feghouli belhanda gibi oyuncularda kabullenmiş beslenecek ve gollerini atacaktır.
 • M 46:
  FB - GS, GS _ BJK, GS - TRZ, ve GS _ BAŞAKŞEHİR Maçlarından öncede 11 er tane kurban kestirsin
 • VATANDAŞ:
  kurban totem için kesilmez allah rızası için kesilir aminim o kardeşimizde o niyetle kesmiştir ama haber değeri taşısın dıye bunu totem olarak adlandırmak ta talihsizlik olarak görüyorum yazık.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.