Add'den 23 Nisan Eylemi

Add'den 23 Nisan Eylemi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Denizli Şubesi üyeleri yaptıkları eylemle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, vatandaşlara 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' yazan kokart taktılar.23 Nisan Ulusal...

Add'den 23 Nisan Eylemi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Denizli Şubesi üyeleri yaptıkları eylemle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, vatandaşlara 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' yazan kokart taktılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili olarak ADD Denizli Şubesi üyeleri Candoğan Parkı'nda basın açıklaması yaptı. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı basın açıklamasında ADD Denizli Şube Başkanı Gülizar Biçer Karaca da hazır bulundu. Grup adına basın açıklamasını okuyan Egemen Ata Aktaş, vatanın ve emeğin saldırı altında olduğunu söyledi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bir bütün olduğunu belirten Aktaş, "Bizler her zaman Cumhuriyet'ten yanayız. Türkiye Cumhuriyetin temeli Türk ulusun egemenliğine dayanmaktadır.Vatanın bütünlüğü, ulusun birliğinden vazgeçmiyoruz. Aynı vatanda birlikte yaşamak istiyoruz. İşte bu yüzden Ulusal Egemenlik, sömürülmek istenen bu topraklardaki huzurdur diyoruz. Cumhuriyetimizin temel niteliklerinden vazgeçmiyoruz. Anayasanın değiştirilemez maddelerinde tanımlanmış Cumhuriyetin ilkelerine gönülden bağlı Türk Milletinin hassasiyetlerini görmezden gelmeye kimse kalkışmamalıdır. Türkiye Cumhuriyeti bize emanettir. Görev belgemiz, Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'dir" dedi.

ADD üyeleri basın açıklamasının ardından vatandaşlara 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' yazan kokart taktılar. - DENİZLİ

Kaynak: İHA