Adaylar Buluştu

Adaylar Buluştu

2006 Yılı Oscar Ödülü Adayları, 25 Şubat'ta Yapılacak Ödül Töreni Öncesinde, Öğle Yemeğinde Biraraya Geldi.

Adaylar Buluştu

2006 YILI OSCAR ÖDÜLÜ ADAYLARI, 25 ŞUBAT'TA YAPILACAK ÖDÜL TÖRENİ ÖNCESİNDE, ÖĞLE YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ.

Oscar adayları, 25 Şubat'taki büyük gecenin provasını, Beverly Hills'te düzenlenen geleneksel akşam yemeğinde yaptı. Dreamgirls'teki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilen Jennifer Hudson; aynı filmdeki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu adayı Eddie Murphy; Volver'deki rolüyle en iyi kadın oyuncu adayı Penelope Cruz; ve The Pursuit of Happiness ile en iyi erkek oyuncu adayı Will Smith, partiye katılan ünlülerden bazılarıydı.

Beverly Hills'de bir otelde düzenlenen yemeğe katılan 143 aday arasında, bugüne dek ödüle 8 kez aday gösterilen 74 yaşındaki Peter O'Toole ve ilk kez aday gösterilen 10 yaşındaki Abigail Breslin de yer aldı.

Oscar ödül töreninin organizatörleri, adayları, ödül kazanmaları durumunda yapacakları teşekkür konuşması hakkında bilgilendirdi.

Aralarında Steven Spielberg ve Clint Eastwood gibi Hollywood efsanelerinin yanısıra filmlerin görünmeyen yüzleri olan makyözler, ses ve özel efekt uzmanlarının da bulunduğu adaylara, "Törenin başarısı size bağlı" mesajını veren organizatörler, şimdiden hazırlanmaya başlanmasını önerdikleri konuşmaların sıkıcı olmaması için kısa tutulması isteğinde bulundular.

Kaynak: Gecce