Aday Listesi Resmi Gazete'de
Haberler » Güncel » Aday Listesi Resmi Gazete'de - Haber

Aday Listesi Resmi Gazete'de

Kesin Aday Listeleri şöyle:

Aday Listesi Resmi Gazete'de

12 Haziran Pazar günü yapılacak olan 24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan siyasi partiler tarafından gösterilmiş olan adaylarla, seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvurmuş olan adaylara ilişkin "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı.

Resmi Gazete'de yayınlanan Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı kararında 24'ncü dönem milletvekili genel seçimi nedeniyle bu seçime katılmaya hak kazanan siyasi partiler tarafından gösterilmiş olan adaylarla, seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvuran adaylara ilişkin "kesin aday listeleri" seçim çevreleri itibariyle gösterildi. Kesin Aday Listeleri şöyle:

Antalya

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. MEHMET VECDİ GÖNÜL

2. MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

3. MENDERES MEHMET TEVFİK TÜREL

4. SADIK BADAK

5. HÜSEYİN SAMANİ

6. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

7. ABDURRAHMAN ARICI

8. VEYSEL DALMAZ

9. OSMAN AKMAN

10. ABDULLAH CENGİZ

11. AHMET ŞAHİN

12. İBRAHİM TÜRKİŞ

13. GÜLDEREN GÜLTEKİN

14. HAKKI BEŞKAZALI

DEMOKRAT PARTİ

1. SÜLEYMAN SARIKAYA

2. MUSTAFA ÖZMAN

3. BÜLENT TÜTÜNCÜ

4. FEDA BARUT

5. HAYRİ ARSLAN

6. MÜTEHHARE DEĞER

7. NAZIM ŞAHİN

8. MUSTAFA KAR

9. SÜLEYMAN AKTAŞ

10. ALİ ÖZEN

11. İBRAHİM ÇAĞIN

12. ALİ YİĞİT

13. İSA TOK

14. MEHMET İLTEBER BAHADIR

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. DENİZ BAYKAL

2. OSMAN KAPTAN

3. GÜRKUT ACAR

4. YILDIRAY SAPAN

5. ARİF BULUT

6. HAKAN ŞİMŞEK

7. SEVGİ DOĞAN

8. ALİCAN DEVECİ

9. Aydın ÖZER

10. MİHRİYE BOZBAY

11. OSMAN FEVZİ ORAKÇAL

12. MEHMET ALİ YILMAZ

13. LEVENT KILDIR

14. AHMET DALOĞLU

MİLLET PARTİSİ

1. RAMAZAN ÖZEN

2. MUHAMMET GÜMÜŞKAYNAK

3. VELİ GÖKÇE

4. OSMAN SOYDAL

5. KAMİL ŞENTÜRK

6. NECATİ ŞAHİN

7. MEHMET ALİ KARAARDIÇ

8. ADEM GENCÖZ

9. HANİFE KORKMAZ

10. MUSTAFA KOYUNCU

11. CELAL BAYAR

12. MEHMET FATİH YILMAZ

13. NİHAT GÖKMEN

14. HİKMET KEÇECİ

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. AVNİ ŞEN

2. AHMET BALLI

3. HAMDİ ATALAY ÖÇSU

4. MEHMET AKİF YALIN

5. SEVİL TAVŞAN

6. FAHRİ TOHAN KOÇAK

7. AHMET VEFİK YALIN

8. HATİCE GÜLBİN ARTOKSİ

9. ALİ OLGUN

10. ALİ İHSAN ÇINAR

11. METE ŞENOL

12. FATOŞ ÖZEN

13. MEHMET BEYAZ

14. SONER KEÇECİ

SAADET PARTİSİ

1. GALİP AKIN

2. ABBAS ÇAĞLAR

3. ZİYA ÇİMEN

4. HASAN BURGAN

5. FATMA ÖZKAYNAK

6. OSMAN NURİ AÇIKGÖZ

7. TUNCAY ÇAKIR

8. NURİ KAPLAN

9. MUHARREM KOÇAK

10. SELAHATTİN BIÇAKCI

11. MEHMET ALİ CAN

12. ABDURRAHMAN TURAL

13. FATİME ÜRAZ

14. ERDAL GÜMÜŞ

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1. ORHAN SAYGIN

2. RUKİYE ÇAMLIYER

3. İSMET ÇAMDERE

4. CEMAL KILIÇ

5. ALİ SERTTAŞ

6. MUSTAFA AYAZ

7. SELMA ERDİ

8. SÜLEYMAN ALTINOK

9. ÖMER TOPRAK

10. TESLİME BAHADIR

11. ŞENOL KAPLAN

12. ŞÜKRÜ İLHAN

13. MUSTAFA YILDIRIM

14. ERGUN ARKIN

HALKIN SESİ PARTİSİ

1. ALİ AKTAŞ

2. HASAN UĞUR

3. NİZAMETTİN IŞIK

4. ULAŞ GÖKTAŞ

5. NAZAN TANER

6. HASAN ÖZDEMİR

7. YÜCEL TEMİZ

8. ALPASLAN BURAK ZORLU

9. EBRU BALCI

10. CEMİL TÜRKER

11. BAYRAM YILDIZ

12. NUMAN SANLI

13. MURAT ÖZEL

14. RAMAZAN SÜREN

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. TUNCA TOSKAY

2. MEHMET GÜNAL

3. YUSUF ZİYA İRBEÇ

4. KEMAL ÇELİK

5. HÜSEYİN YILDIZ

6. MESUT YILMAZ

7. RAŞİT DOĞAN ENHOŞ

8. FERİDUN BAHŞİ

9. AYÇA SEZER

10. FEVZİ YARBAŞ

11. RAMAZAN ERYILMAZ

12. YAŞAR KÖRK

13. NURETTİN DEMİRKOL

14. MERYEM AKSOY

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. YİĞİT ZEKİ ÖZTÜRK

2. SEDAT KOÇ

3. MEHMET ÇALIM

4. MEHMET AVCI

5. ERCAN KIZILKAYA

6. ALİ HİKMET KABA

7. İBRAHİM SENEK

8. CEMİLE AKA

9. GÜLDEN TOSUN

10. FERİHAN DEMİRCAN

11. ESMA ÖZDEMİR

12. NECATİ YÖRÜK

13. İSMET ILICAN

14. ZAFER SÜZGEN

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. LEVENT TUNÇEL

2. GÖKTUĞ ÖZGÜL

3. ELİF ASLAN

4. MUHLİS TURAN

5. AYŞE KILINÇ

6. SEFA SEYİTOĞLU

7. NURİ KADAK

8. DİLEK ARSLAN

9. SEVİNÇ İLKUÇAN

10. SEMİHA KAHRAMAN

11. ERHAN ALTINKAYNAK

12. BİRKAN KAYA

13. VOLKAN DAĞLI

14. AHMET AKKOÇ

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1. ENSAR KAN

2. ENVER BIÇAKÇI

3. FATMA FİRİDİN

4. KÜRŞAD ZEYBEK

5. YILMAZ DEMİRBAĞ

6. HACERE ENGİN

7. LEYLA ENGİN

8. ZELİHA FİRİDİN

9. MEHMET SAİT IŞIK

10. RAHİME KANTAR

11. ŞÜKRÜ YILMAZ

12. İSMAİL SUNGUR

13. GÖKHAN PELİN

14. NESLİHAN CİGAL

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. RASİM KÜÇÜK

2. ORHAN AK

3. TUNCER ULAY

4. ALPER KÖLEOĞLU

5. ŞEYHMUS BİROL

6. SELMA KIŞ

7. FECRİN ÖNGÖREN

8. MESUT ERDİ

9. KÜRŞAT GÜNAydın

10. AYŞENA ÇİN

11. RECEP KÖKEN

12. AHMET HAS

13. EYYÜP KOÇAK

14. HASAN ALMAZ

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. RAGIP HAZAR

2. AYDA NUR GÜL

3. NURAY ERCAN

4. HATİCE ÇAĞAR

5. MURAT ALTAY

6. GÜLŞEN ILIK

7. BEKİR ÖZBİLİM

8. MAKBULE DİLEK DEMİRKAN

9. CUMALİ ŞENTEKİN

10. SUNA ÖZDEMİR

11. HASAN AYDEMİR

12. METİN OKTAY

13. GÜLŞEN İNANDIK

14. OLCAY POLAT

BAĞIMSIZ

-HASAN ATİLLA UĞUR

-ZELİHA DAŞIYICI

-İHSAN NERGİZ

Ardahan

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Orhan Atalay

2- Orhan Gökdemir

DEMOKRAT PARTİ

1- Emin Üstün

2- Mehmet Baş

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ensar Öğüt

2- Metin Demir

MİLLET PARTİSİ

1- Ayhan Uğurer

2- Rahim Aktaş

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Döndü İnaldır

2- Nihat Müştü

SAADET PARTİSİ

1- Mevlüt Çalışkan

2- Fatih Yılmaz

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Ayhan Akay

2- Berkant Ezer

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Sebahattin Sarıçam

2- Övün Çabak

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Ekrem Şahin

2- Ferhat Bindik

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Ulaş Erdoğan

2- Ayfer Aktemür

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Zeyni Ejder

2- Zühal Kalkan

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Abdullah Topcu

2- Sinan Yıldırım

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Fehim Gündüz

2- İbrahim Sayan

BAĞIMSIZ

- Yüksel Avşar

- Süleyman Koç

Artvin

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- İSRAFİL KIŞLA

2- MEHMET KOCATEPE

DEMOKRAT PARTİ

1- TURHAN DEMİR

2- ÖNER GENÇTÜRK

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- UĞUR BAYRAKTUTAN

2- YÜKSEL ÇORBACIOĞLU

EMEK PARTİSİ

1- İSKENDER BAYHAN

2- HASAN AZAKLI

MİLLET PARTİSİ

1- MEHMET BAYRAK

2- LEYLA TOPAL

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- MUHİBBİ ÖZTÜRK

2- SUAT ŞENER

SAADET PARTİSİ

1- GÜLTEKİN SOYDAN

2- FATMA ŞENTÜRK

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- AKAY TEKİN

2- HALUK FAHRİ ZAİM

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- YUSUF SAĞLAM

2- YUSUF TURAN

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- YUSUF ÖZTÜRK

2- SELÇUK ÇULHA

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- NECLA ÇELİK

2- EKREM TAŞTAN

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- ŞENASİ YILDIZ

2- HAKAN ÖNÇIRAK

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- HÜSEYİN BAĞDATLI

2- ÖNER Aydın

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- ENİS GÜNERİ

2- MEHMET GENÇ

BAĞIMSIZ

- BİRSEN KAYA

Aydın

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- MEHMET ERDEM

2- SEMİHA ÖYÜŞ

3- ALİ GÜLTEKİN KILINÇ

4- MUSTAFA SAVAŞ

5- SEBAHATTİN AKKIN

6- ABDURRAHMAN ÖZ

7- UFUK KEÇEÇİ

DEMOKRAT PARTİ

1- BEKİR ONGUN

2- SEDA KANAT

3- MEHMET DÖNMEZ

4- SALİH MUSLU

5- İSMAİL ÇOBAN

6- MEHMET ÖZÇAKIR

7- ADEM SARCAN

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- BÜLENT TEZCAN

2- METİN LÜTFİ BAYDAR

3- OSMAN Aydın

4- FERDA ÇAĞLAR ERKUT

5- HÜSEYİN YILDIZ

6- MEHMET FATİH ATAY

7- ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM

MİLLET PARTİSİ

1- MEHMET KARAÇAY

2- SAFİYE ÇATAL

3- SEVGÜL TEKİN

4- ŞENNUR ŞİMŞEK

5- MEHMET BAYKARA

6- BERRİN ORHAN

7- HANİFE AÇIKGÖZ

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- EMİNE ŞÜKRİYE AYDER

2- AHMET BİNGÜL

3- AHMET AVCI

4- MUSTAFA KEMAL SOYDAN

5- YUNUS EMRE ÖZGÜN

6- MEHMET EMİN ÖZER

7- TÜRKAN AKYAZI

SAADET PARTİSİ

1- FÜSUN VAPUR KARASOY

2- MUSA MUÇA

3- ŞERAFETTİN AKYÜZ

4- HARUN BAYRAM

5- ŞÜKRÜ YOLCU

6- MEHMET PEÇEN

7- AYŞE DİNDAR

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- CEMAL ULKAN

2- TUĞRUL DEMİR

3- SEMRA KOLUKIRIK

4- MEHMET TUĞRUL BİLİKSER

5- HATİCE ÇİĞDEM AKBALIŞ

6- ARZU KULOĞLU

7- NURİ AKARKAN

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- ÖMER ÖZMEN

2- MEHMET EMİN ERBAŞ

3- YÜKSEL DUYMAZ

4- BİLGEN BELKIZ ARAT

5- ASIM KÖLECİK

6- SEÇKİN ÇELİK

7- HARUN ÖZDEMİR

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- ALİ UZUNIRMAK

2- RECEP TANER

3- GÜLNUR ER

4- AHMET KAYA

5- MEHMET EFE YILMAZ

6- PINAR ÖNCER

7- HASAN DUMAN

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- MUSTAFA KAÇMAZ

2- MUAMMER DANIŞMAN

3- SEDAT KARATAŞ

4- YAKUP DEMİR

5- SEVGİ GÜRÇAY

6- FATMA ÖRÜCÜ

7- TAYİP TEKER

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- ALİ EDNAN FEYİZOĞLU

2- AYSEL ÜZEROĞLU

3- ENGİN TUNA

4- REHA DENİZ ARDA

5- ALİ İHSAN ŞİMŞEK

6- İLKER BAYRAM

7- BURAK ÖZDEMİR

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- AHMET ZEKİ ARSLAN

2- CEMAL OZAN

3- HALİL BAKAN

4- HAKKIN YANIK

5- HASAN ORTANCA

6- SERKAN DURUR

7- MUSTAFA ÖZŞEREMET

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- ALİ İHSAN YILMAZ

2- ABDULBAKİ BOZDEMİR

3- FATMA TABAK

4- YILMAZ VICIR

5- CENGİZ DENEK

6- ERKAN DİNÇÇOBAN

7- HÜSEYİN AKGÜL

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- MEHMET ÖNDER AKSAKAL

2- BEKİR HİLMİ HAKAN IŞIKÇI

3- NEBAHAT YILDIRIM

4- ABDULLAH BEDELOĞLU

5- SÜLEYMAN HIŞIROĞLU

6- HACER OYBAK

7- BÜLENT CÜNLÜ

BAĞIMSIZ

- MEHMET BAYRAKTAR

- ORHAN ÖZKAYA

- TACİ ERBAŞ

Balıkesir

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. Ahmet Edip Uğur

2. Mehmet Cemal Öztaylan

3. Tülay Babuşçu

4. Ali Aydınlıoğlu

5. Mehmet Akif Okur

6. Emin Mehmet Karatan

7. Ekrem Yavaş

8. Hilal Demirözer

DEMOKRAT PARTİ

1. İlhan Erdinç

2. Ata Selçuk

3. Elif Zeynep Eken

4. Mehmet Efe

5. Ali Rıza Deniz

6. Mehmet Bakir Arslan

7. Sabir Arslan

8. Halil İbrahim Akkoca

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. Namık Havutça

2. Ayşe Nedret Akova

3. Haluk Ahmet Gümüş

4. Ahmet Akın

5. Hasan İşgüzar

6. Hüsnü Erol

7. İrfan Barış

8. Ömür Mustafa Boyuer

EMEK PARTİSİ

1. Zeynep Henza Çalışkan

2. Ayten Çetin

3. Rıfat Ada

4. Cemil Tosunoğlu

5. Ferhat Gürkan

6. Zeynel Altan

7. Yetiş Yılmaz Şentürk

8. Elif Özer

MİLLET PARTİSİ

1. Ahmet Yakaner

2. Meral Atlıakın

3. Eyüp Baş

4. Ergün Yıldırım

5. Mehmet Bircan

6. İsmail Şen

7. Serdar Matışlı

8. Bekir Sezer

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. Ahmet Doğru

2. Gökhan Takım

3. Aydın Ulaşan

4. Ahmet Denizeri

5. Onur Öz

6. Murad Tayoğlu

7. Halil İhsan Çakır

8. İbrahim Derli

SAADET PARTİSİ

1. Bayram Ali Ayyıldız

2. Murat Sali

3. Ömer Taşkın

4. Abdullah Özlen

5. Lütfi Çelik

6. Mehmet Filiz

7. Zülfer Erol

8. Ahmet Pınar

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1. Aysel Kökener

2. Çağlayan Yaşar

3. Esra Öztürkler

4. Hüseyin Uçar

5. Emrah Eruysal

6. Kazım Aka

7. Mehmet Gökhan Erten

8. Mehmet İlem

HALKIN SESİ PARTİSİ

1. Cengiz Yücel Özek

2. Nevzat Kulaoğlu

3. Necdet Debre

4. Tanju Akçe

5. Şükran Karaboğa

6. Hakan Demirtaş

7. Nejla Caner

8. Faruk Kulaksızoğlu

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. Ahmet Duran Bulut

2. Rafet Çetinel

3. Ahmet Keskin

4. Ruşen Aşkın Akçay

5. Kemal Girgin

6. Zakir Yılmaz

7. Yılmaz Uçak

8. Uğur Söğüt

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. Eser Özaçıkgöz

2. Cem Erdeveciler

3. Mustafa Yalazı

4. Adem Dimici

5. Murat Aksakal

6. Burçak Çolak

7. Şahin Erbay

8. Murat Deringöl

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. Selami Kıymaç

2. Mustafa Yalazı

3. Yılmaz Altıntaş

4. Hasan Atilla

5. Selim Sarıcan

6. Bülent Acar

7. Münür Çalışkan

8. Nurten Kuşatan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1. Samet Ömer Oyal

2. Volkan Orhan Kutun

3. Sibel Türkoğlu

4. Ziya Önçırak

5. Serkan Tavşan

6. Hatice Gürsal

7. Naciye Çelik

8. Mahigül Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. Zekai Çakır

2. Barış Aybaşlı

3. Hüseyin Karagöz

4. Zeki Akın

5. Şeref Kafa

6. İsmail Şılmaz

7. Cemalettin Ateş

8. Ahmet Duman

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. Ahmet Aydoğdu

2. Ümit Ayhan

3. Metin Özyurt

4. Muharrem Yavuz

5. Süleyman Palalı

6. Ali Bozdak

7. İsmail Çalışkan

8. Hüseyin Kadıoğlu

BAĞIMSIZ

-Turan Cengiz

-Kartal Cemil Demir

-Serap Yeşiltuna

Bartın

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Yılmaz Tunç

2- Seyfettin Kalay

DEMOKRAT PARTİ

1- Siyami Saraç

2- Hasan Ergin

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya

2- Meliha Okutay

EMEK PARTİSİ

1- Selvi Kılınçaslan

2- Zeynep Özkan

MİLLET PARTİSİ

1- Mehmet Gümüşkaynak

2- Tülin Emrullah

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Hüseyin Yelki

2- Remzi Kanbur

SAADET PARTİSİ

1- Mucahit Abdullah Mekeç

2- Ömer Keleş

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Ertan Çolakoğlu

2- Yılmaz Öztürk

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Harun Gündoğan

2- Haydar Kenan Parlatır

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Sezai Bilgin

2- Avni Kabasakal

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Ceyhun Aydın

2- Onur An

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Hande Polat

2- Leyla Ezel Demirci

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Cevdet Aldağ

2- Murat Karataş

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Ahmet Yalçın

2- Murat Gülmez

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Fahri Güler

2- Yılmaz Gemici

Batman

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Mehmet Şimşek

2- Ziver Özdemir

3- Ayhan İsen

4- Mustafa Demir

DEMOKRAT PARTİ

1- Murat Şentürk

2- Esen Sarı

3- Ahmet Güneş

4- Mehmet Ramazan Kebabcılar

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Faris Özdemir

2- Mehmet Can Avcı

3- Mehmet İhsan Erman

4- Vehbi Ağaya

MİLLET PARTİSİ

1- Mehmet Göktekin

2- Nazmi Filiz

3- İbrahim Çelik

4- Nurcan Has

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Aziz Polat

2- Mehmet Emin Yıldırım

3- Rifat Aksoy

4- Saadet Polat

SAADET PARTİSİ

1- Salih Sevim

2- Ahmet Çiftçi

3- Mustafa Yıldız

4- İbrahim Güneş

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Osman Bağaç

2- Kenan Özoğul

3- Özlem Şahin Ermiş

4- Mehmet Metin Emen

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- İsa Boran

2- Nihat Ercan

3- Mehmet Aktaş

4- Mehmet Ali Acar

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Abdulvehap Uruk

2- Hanifi Taşdemir

3- Osman Cengiz

4- Mahşuk Özcan

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Oya Sönmez

2- Başak Yaman

3- Evrim Kaya

4- Cüneyt Arslan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Veysel Özel

2- Orhan Yıldırım

3- Nevzat Demir

4- Zeki Sürgün

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Recep Er

2- Ecevit Bayralı

3- Medeni Orhan

4- Şahabettin Gün

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Kadri Yaman

2- Üzeyir Çelik

3- Mehmet Tahir Türk

4- Yusuf Yalçın

BAĞIMSIZ

- Bengi Yıldız

- Ayla Akat Ata

Bayburt

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. Bünyamin Özbek

DEMOKRAT PARTİ

1. Nafiz Kahraman

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. Hacı Dursun Yaşaroğlu

EMEK PARTİSİ

1. Nedim Köroğlu

MİLLET PARTİSİ

1. Yusuf Ziya Soyutürk

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. İbrahim Serdar Çetintürk

SAADET PARTİSİ

1. Hacı Murat Kumbasar

HALKIN SESİ PARTİSİ

1. Erkan Şengün

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. Şeref Oruç

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. Erol Akbal

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. Tahsin Sorkun

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1. Zeynep Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. Emre Yalçın

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. Hasan Uğurtürk

Bilecik

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1. Fahrettin Poyraz

2. Halil Eldemir

DEMOKRAT PARTİ

1. Nurhan Güner

2. Neccar Katırancı

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1. Yaşar Tüzün

2. Ali Olcay

EMEK PARTİSi

1. Çağdaş Yıldız

2. Sevcan Tekin

MİLLET PARTİSİ

1. Uğur Özdemir

2. Fevziye Şakar

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1. Gülten Sirkeci

2. Rıdvan Sirkeci

SAADET PARTİSİ

1. İbrahim Meral

2. Turgay Ordu

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1. Filiz Özbırakmaz

2. Sevtap Yetiş

HALKIN SESİ PARTİSİ

1. Muharrem Tüfekçioğlu

2. Recep Fidan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1. Bahattin Şeker

2. Bahaettin Bulut

DOĞRU YOL PARTİSİ

1. Ömer Çoban

2. Murat Akbal

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1. Erdem Tuç

2. Onur Terzi

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1. Ali İpek

2. Hasan Emrah Turan

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1. Hasan Uslu

2. Hüseyin Hüsnü Avcı

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1. Rıfat Yılmaz

2. Devrim Serin

Bingöl

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Cevdet Yılmaz

2- Eşref Taş

3- Şahin Bingöl

DEMOKRAT PARTİ

1- Abdullah Oğuzhan

2- Cemil Demirel

3- İbrahim Sinan Kökçü

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Zeki Korkutata

2- Süleyman Batga

3- Mesut Kayaoğlu

MİLLET PARTİSİ

1- Yusuf Cesur

2- Fatih Budak

3- Saliha Erdoğan

SAADET PARTİSİ

1- Mahmut Akçabey

2- Süleyman Aytunç

3- Nurettin Çiftçi

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Ali Rıza Bozkurt

2- Ayhan Hatısaru

3- Asif Çetin

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Ali Haydar Yener

2- İbrahim Kadri Zengin

3- Ömer Kemal Timur

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Serkan Ünal

2- Harun Çınarlıdere

3- Bedirhan Berberoğlu

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Meral Doğan

2- Hanefi Karadağ

3- Emine Kahraman

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Özgüler Yılmaz

2- Seyfullah Yılmaz

3- Abdulkadir Diyarbakır

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Cemal Eğin

2- Tahsin Bayram

3- Cezayir Genç

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Faruk Aydın

2- Hikmet Arslanboğa

3- Seher Çoban

BAĞIMSIZ

- İdris Baluken

Bitlis

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Vedat Demiröz

2- Vahit Kiler

3- Mehmet Zeki Peker

DEMOKRAT PARTİ

1- Hasan Taşkın

2- Halit Albay

3- Abdul Cemil Üner

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Hasan Dalkıran

2- Erol Çiriş

3- Zübeyir Yaşar

MİLLET PARTİSİ

1- İbrahim Karaca

2- Hatice Koçak

3- Saynur Vural

SAADET PARTİSİ

1- Ziya Kalmaci

2- Cahit Uluğ

3- Bilal Kaçar

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Müfit Yüksel

2- Ekrem Tatlıcıoğlu

3- Metin Özlük

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Davut Day

2- Coşkun Gündüz

3- Faik Er

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Arif Üçer

2- Şenol Çolak

3- Hüseyin Ayas

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Kader Sucuk

2- Hüseyin Ağçal

3- Gülseren Ercan

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Bahar Bölükbaşı

2- Ahmet Tüylüoğlu

3- Serkan Özaltın

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Cengiz Ekin

2- Zübeyir Uysal

3- Abdurrahman Çalık

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Bülent Yazıcı

2- Bedri Aydın

3- Rasim Cayhan

BAĞIMSIZ

-Edip Safder Gaydalı

-Hüsamettin Zenderlioğlu

Bolu

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Ali Ercoşkun

2- Fehmi Küpçü

3- Fatih Metin

DEMOKRAT PARTİ

1- İsmail Necdet Arafat

2- Suat Hayri Sapmaz

3- Hayrettin Ulu

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Tanju Özcan

2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu

3- Hakkı Fidan

EMEK PARTİSİ

1- Ahmet Özkan

2- Faruk Güneş

3- Musa Nuri Gündoğdu

MİLLET PARTİSİ

1- Latif Ural

2- Muammer İpek

3- Kadriye Ural

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Ahmet Yılmaz

2- Erol Başkurt

3- Adnan Özyurt

SAADET PARTİSİ

1- Hayrettin Aytar

2- İsmail Yıldırım

3- Muhammed Yekrek

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Habib Arslan

2- Meşküre Kaya

3- Hülya Özdemir

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Erol Gülen

2- Fatma Çakır

3- Hüseyin Aydın

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Murat Yapıcı

2- Şerafettin Doğan

3- Mehmet Faruk Yazgan

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Şinasi Kurt

2- Tekin Ezercan

3- Mehmet Tevfik Kaymaz

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Güner Yavuz

2- Nevzat Evrim Önal

3- Mehmet Yaşar

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Cevdet Satır

2- Orhan Ağsakallı

3- Ferhat Aydemir

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Hasan Yağın

2- Fuat Kılınç

3- Filiz Koç

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- İsmail Özpek

2- Sebihe Kılıç

3- Mehmet Narin

Burdur

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Bayram Özçelik

2- Hasan Hami Yıldırım

3- Mehmet Tuğrul

DEMOKRAT PARTİ

1- Gülsüm Özcan

2- Arif Serdar Doğankılıç

3- Ahmet Fener

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ramazan Kerim Özkan

2- Yakup Yıldız

3- Bayram Tekin

EMEK PARTİSİ

1- İsmail Muzaffer Özkurt

2- Hatice Kaya

3- Aysun Cerek

MİLLET PARTİSİ

1- Muhammet Soydal

2- Emre Karaardıç

3- Hüseyin Kiriş

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Feyza Geçmen

2- Kadir Çelik

3- Devrim Güleç

SAADET PARTİSİ

1- Mustafa Düzgün

2- Ramazan Kayabaş

3- Hatice Kaya

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Recep Bakırcı

2- Şekip Yılmaz

3- İsmet Uluer

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Muzaffer Bağcı

2- Zeynep Bekar

3- Mehmet Küley

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Nazif Aktürk

2- Alparslan Ahmet Dursun

3- Hikmet Ökte

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Berna Öztürk

2- Melik Kaba

3- Sedat Onat

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Müge Azizoğlu

2- Ogün Eratalay

3- Özge Ergün

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Ayhan Özyurt

2- Gürhan Şahin

3- Halil Kaya

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Durmuş Demir

2- Abdurrahman Sarı

3- Murat Dinler

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Teoman Toyman

2- İbahim Ak

3- Erol Sancar

BAĞIMSIZ

- Halil Ölmez

Bursa

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Bülent Arınç

2- Mustafa Öztürk

3- Hüseyin Şahin

4- Canan Candemir Çelik

5- İsmet Su

6- Mustafa Kemal Şerbetçioğlu

7- Hakan Çavuşoğlu

8- İsmail Aydın

9- Tülin Erkal Kara

10- Bedrettin Yıldırım

11- Önder Matlı

12- Cafer Yıldız

13- Cemile Yiğit

14- Sadettin Cangül

15- Ali Ömeroğlu

16- Fahrettin Keskin

17- Ayşe Hacıoğlu

18- Mahmut Turunç

DEMOKRAT PARTİ

1- Haydar Baş

2- Füsun Yaşar

3- Yusuf Öz

4- Ali Garaçoğlu

5- İbrahim Pekbay

6- Bilal Karamus

7- Azmi Kaya

8- Asuman Sevda Halaçlar

9- Gürcan Özsöz

10- Arslan Arslan

11- Ercan Ateş

12- Rüstem Önder

13- Yunus Demiray

14- Aysun Durak

15- Hidayet Sevinç

16- Nazlı Sargın

17- Metin Cerev

18- Nebahat Karadeniz

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Sena Kaleli

2- Turhan Tayan

3- İlhan Demiröz

4- Aykan Erdemir

5- Kemal Ekinci

6- Lale Karabıyık

7- Ali Semih Özsaraç

8- Salih Top

9- Yaşar Karagöz

10- Ulun Havva Kayı

11- Fatma Altay

12- Ahmet Aydın Akyol

13- Oğuz Altınok

14- Sevil Pamirol

15- Orhan Karabaş

16- Nurhayat Altaca

17- İnan Keser

18- Nuray Çohan

MİLLET PARTİSİ

1- Abdurrahman Önder

2- Mahmut Çil

3- Hüsamettin Akyıldız

4- Mehmet Kısa

5- Tevfik Teoman

6- Mehmet Ekiz

7- Ahmet Avcı

8- Mahmut Berkan Karakoç

9- Ayşe Demir

10- Faruk Tunalı

11- Nazmi Amiz

12- Münüre Cesur

13- Temel Kaya

14- Türkcan Sarıkaya

15- İbrahim Üstün

16- Kadir Kurt

17- Nilgül Baş

18- Ahmet Arık

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Mehmet Nizam Kağıtçıbaşı

2- Orhan Kılıç

3- Zafer Nas

4- Filiz Nas

5- Oktay Buzcu

6- Remziye Demiroğlu

7- Neslihan Koçak

8- Mesut Albayrak

9- Gülsün Sözmen

10- Erkan Gelenoğlu

11- Hasan Öztürk

12- Hasan Öztorun

13- Mehmet Sinan Tuğrul

14- Emine Küçükelliiki

15- Hakkı Kanbo

16- Mehmet Alkan

17- İsmail Güner

18- Serkan Lafcıoğlu

SAADET PARTİSİ

1- Şevket Kazan

2- Gökhan Gerçek

3- Salih Berber

4- Recep Aygün

5- Handan Demirtaş

6- Burak Çelik

7- Nebi Yurtsever

8- İbrahim Akbıyık

9- Mevlüde Kurtuluş

10- Ertan Sütçü

11- Kadriye Sayın

12- Necmettin Çamlıdere

13- Erdoğan Aydın

14- Neşe Yıldırım

15- Erhan Şeşen

16- Ebru Yeter

17- Ramazan Tekin

18- Serkan Demir

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Ergün Taşdemir

2- Tayyar Çelik

3- Ömürlü Cebe

4- Erkan Karamehmetoğlu

5- Selda Yılmaz

6- Nesrin Yıldızeli

7- Ali Bayrak

8- Gönül Turan

9- Sibel Torun

10- Hakan Tanrıkut

11- Belgin Acemoğlu

12- İlker Yasin Torun

13- İbrahim İçin

14- Uğurgül Karamehmetoğlu

15- Aylin Çelik

16- Cengiz Şen

17- İsmail Yavaş

18- Sezgin Çalışkan

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Ahmet Sünnetçioğlu

2- Ramazan Albay

3- Hayrunnisa Kökbıyık

4- Mehmet Karakoyun

5- İbadet Deniz

6- Fahrettin Uludağ

7- Mustafa Süngü

8- Soner Aksoy

9- Hasan Uçar

10- Fikret Serkan

11- Adnan Türkyılmaz

12- Suat Boz

13- Şaban Çelek

14- Muhammet Kocaman

15- Samet Doğan

16- Ali Yıldırım

17- Fatma Koca

18- Şaban Yıldırım

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- İsmet Büyükataman

2- Necati Özensoy

3- Cüneyt Karlık

4- Fevzi Zırhlıoğlu

5- Hasan Toktaş

6- Arif Demirören

7- Mehmet Ali Adak

8- Gülten Sürücü

9- Levent Burmalı

10- Yavuz Koca

11- İbrahim Yetim

12- Zafer Milli

13- Engin Er

14- Şenay Uslu Doğan

15- Levent Çelik

16- Yalçın Gürel

17- Orhan Babacan

18- Murtaza Kılıç

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- İbrahim Erol

2- Nazim Bektaş

3- Evren Uzgören

4- Burak Şunda

5- Adem Çelik

6- Yusuf Baştürk

7- Erhan Sönmez

8- Osman Filiz

9- Ahmet Üstün

10-Yılmaz Yorgun

11-Süleyman Desovalı

12-Necati Ayaş

13-Saliha Akdemir

14-Kıymet Kaya

15-Sevinç Akbunar

16-Kadriye Erol

17-Ahmet Günaydın

18-Gürkan Mustafa Sedef

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Salih Çam

2- Mehmet Yavuzkan

3- Eylem Yentürk

4- Ulvi Yavuz

5- Esen Ensari

6- Önder Dirik

7- Barış Erakkuş

8- Zafer Kırdar

9- Gonca Turgutoğlu Demir

10-Harun Yıldırım

11-Hüseyin Kargı

12-Sinem Yıldırım

13-Nevriye Çimenli

14-Murat Başaran

15-Murat İnan

16-Türker Civelek

17-Umhan Deniz

18-Günce Güneytepe

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Bilal Delibaş

2- İbrahim Çırak

3- Erol Odabaş

4- İlyas Öztürk

5- Nazmi Eğilmez

6- Yücel Aktaş

7- Osman Çırak

8- Zafer Yılmaz

9- İsmail Onar

10-Meryem Şahin

11-Saadet Tuncay

12-Ayhan Arslan

13-Metin Yalçın

14-Mikail Özaydın

15-Güngör Bayram

16-Burcu Gümüş

17-Mustafa Özturna

18-Leman Karabacak

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-Ekrem Alfatlı

2-Salih Uçak

3-Ülkü Sonki Armutçu

4-Yakup Ayışık

5-Mualla Kaymak

6-Ömer Ünsal

7-Ayşenur Sevim

8-Müzeyyen Toprak

9-Ramazan Çakır

10-Orhan Özden

11-Zekiye Bilen

12-Selahattin Bayram

13-Fırat Gümüş

14-Adil Özek

15-İsmail Aslan

16-İlknur Çimen

17-Mehmet Selçuk Erginay

18-Mehmet Gebeş

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Hüseyin Kul

2- Ahmet Murat Özbilge

3- Kadir Evren

4- Hilmi Küçük

5- Türkan Demirörs

6- Nesrin Kalelioğlu

7- Metin Güneş

8- Fatih Dündar Gürel

9- Ziya Doğanay

10-Nuran Karabulut

11-İlhan Soysal

12-Türkan Kayacıkbaşı

13-Çağdaş Yıldız

14-Murat Sağduyu

15-Selçuk Orkan Süğlünoğlu

16-Mustafa Saraç

17-Cevat Erkul

18-Mesut Sevimli

BAĞIMSIZ

-Burcu Üzümcüler

-Mehmet Alanbel

-Mehmet Deniz Büyük

-Semi Kopuz

Çanakkale

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Mehmet Daniş

2- İsmail Kaşdemir

3- Sebahattin Güner

4- Yeşim Karadağ

DEMOKRAT PARTİ

1- Bekir Duman

2- Selami Münir Duru

3- Levent Karesioğlu

4- Beytullah Yavaş

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ali Sarıbaş

2- Mustafa Serdar Soydan

3- Bülent Öz

4- Ahmet Küçük

EMEK PARTİSİ

1- Mehmet Mustafa Yalçıner

2- Fatih Polat

3- Refret Hayriye Arı

4- Eylem Göl

MİLLET PARTİSİ

1- Cahit Yılmaz

2- Alaattin Taras

3- Zakir Erdinç

4- Ayşen Özdemir

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Mustafa Çetin Gümüşoğlu

2- Erdoğan Türesel

3- Bülent Kudal

4- Nalan Yar

SAADET PARTİSİ

1- Şaban Sarı

2- Muharrem Hoşgör

3- Yusuf Hurşitoğulları

4- Mustafa Algül

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Niyazi Özer

2- İlhami Barıtcı

3- Kenan Tas

4- Bedri Şen

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- İbrahim Akkoyun

2- Mehmet Polat Küçükçelik

3- Mesude Kaya

4- Seçkin Gümüş

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Füsun Koroğlu Çorapçıoğlu

2- Enver Koç

3- Mehmet Doğan

4- İbrahim Kürşat Tuna

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Mukadder Çetinel Gökgiray

2- Mahmut Nedim Aydın

3- Fırat Tireli

4- Hilmi Kılıç

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Mehmet Tezel

2- Berna Ersoy

3- Fikret Sezen

4- Tuluğ Ünlütürk

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Yusuf Sarıbulut

2- Muharrem Öztürk

3- Gökhan Cenkız

4- Nurten Aytemur

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Ethem Hırçın

2- Yaşar Çınar

3- Mustafa Melih Namlıoğlu

4- Hüseyin Bilici

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Filiz Sanay

2- Ufuk Cankaya

3- Hüseyin Kavas

4- Remziye Vatansever

BAĞIMSIZ

-Harun Özcan

Çankırı

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- İdris Şahin

2- Hüseyin Filiz

DEMOKRAT PARTİ

1- Ömer Sarıalioğlu

2- Ahmet Demirel

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Muzaffer Cellat

2- Hasan Çelen

EMEK PARTİSİ

1- Kemal Sunar

2- Güneş Kılıç

MİLLET PARTİSİ

1- Yusuf Zaim

2- Edibali Erdem

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- İbrahim Ulutaş

2- İlhan Gaygusuz

SAADET PARTİSİ

1- Mehmet Ünver

2- Vehbi Aydoğan

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Fatih Karaşahin

2- Erdem Çağlar

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Fatih Hacıoğlu

2- Yaşar Er

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Şahin Eraslan

2- Hüseyin Yakar

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Yunus Erşen

2- Ali Emre Yalçınkaya

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Mehmet Keskin

2- Emel Kanbur

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Şaban Yılmaz

2- Dursun Kaygusuz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Murat Çiftçi

2- Durhan Pınarcı

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Namık Kaya

2- Gani Çağlar

Çorum

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Salim Uslu

2- Cahit Bağcı

3- Murat Yıldırım

4- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

DEMOKRAT PARTİ

1- Önder Çolak

2- Mustafa Pak

3- İbrahim Yıldırım

4- Cavit Pak

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Tufan Köse

2- Sait Börekci

3- Muharrem Bozdoğan

4- Cengiz Atlas

EMEK PARTİSİ

1- Hasibe Beyaz

2- Ali Ekber Üşüdür

3- Dilek Cengiz

4- Erdoğan Gültekin

MİLLET PARTİSİ

1- Mehmet Damar

2- Adnan Faruk Şahin

3- Ali Matışlı

4- Nurşan Pekşen

SAADET PARTİSİ

1- Arif Ersoy

2- Adnan Cıdık

3- Ali Yazıcı

4- İsmail Sarıoğlu

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Orhan Horan

2- Yalçın Akman

3- Gürcan Akca

4- Mehmet Sarıarslan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

2- Fuat İstanbullu

3- Aybüke Topçubaşı

4- Hüseyin Esenyel

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Can Çetin

2- Koray Yıldırım

3- Metin Kocabay

4- İsmail Özen

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Yaşar Dertli

2- Kadir Durmuş

3- Uğur Hancı

4- Dilek Çelik

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Mustafa Yurttaş

2- Neşet Yılmaz

3- Mesut Celep

4- Halit Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Mustafa Özarslan

2- Necmi Ketenci

3- Munise Bozok

4- Mustafa Koçak

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Bilgin Sucu

2- Yusuf Damar

3- Ferai Bilgener

4- İsmail İspir

BAĞIMSIZ

- Murat Burhanoğlu

- Ankara

Kaynak: ANKA

Manşet

Haberler