Adapazarı'nda Kıskançlık Cinayeti
Haberler » Güncel » Haber

Adapazarı'nda Kıskançlık Cinayeti

Mesaj Yazarken Yakaladığı Karısını Başına Demirle Vurarak Öldürdü

Adapazarı'nda Kıskançlık Cinayeti

Mesaj yazarken yakaladığı karısını başına demirle vurarak öldürdü

Adapazarı?nda bu sabah işlenen cinayette, Vergi Dairesi'nde çalışan bir çocuk annesi 15 yıllık evli 39 yaşındaki E. A. , kıskançlık yüzünden eşi S. A. tarafından uykudayken balkon demiriyle başı parçalanarak öldürüldü. Cinayet sonrası 155 Polis İmdatÆı arayan öfkeli koca teslim olurken, cinayete 13 yaşındaki kızları Şevval'in de tanık olduğu öğrenildi.

Korkunç cinayet bu sabah saat 06.00 sıralarında Adapazarı Yahyalar Mahallesi Han Sokak Yolcu Apartmanı'nda işlendi. 155 Polis İmdatÆı arayan ve bir markette çalışan S. A. polise æKarımı öldürdüm. Gelin beni alınÆ diyerek ihbarda bulundu. 155 haber merkezinin ekipleri yönlendirmesi üzerine 112 ekipleriyle birlikte eve gelen polis ekipleri duvarları kanlar içerisinde olan apartman dairesinin yatak odasında Sakarya Defterdarlığı'nın Cebesoy Vergi Dairesi'nde çalışan bir çocuk annesi E. A. .başı parçalanmış kanlar içerisinde cesediyle karşılaştılar.

Evde eli yüzü kanlar içerisindeki S. A. ve yanında şok geçirmekte olan 13 yaşındaki kızları ŞevvalÆi gören polis ekipleri küçük kızı evden uzaklaştırıp yan komşuya bıraktı. Polis olayada kullanılan 20 santim uzunluğundaki balkon demirine de el koyarken ifade veren S. A. karısıyla akşam cep telefonuyla mesaj çekme yüzünden tartıştıklarını söyledi. Sabah da kendisini kaybedip balkon demirini alarak karısına vurduğunu söyledi.

Talihsiz kadının cesedi ön incelemenin ardından İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis evde bulunan bilgisayar ve cep telefonlarına el koydu.

Olay sırasında evde bulunan ve cinayete tanık olan küçük Sevval de polisler tarafından daha sonra alınarak ifade için üzere Sakarya Emniyet Müdürlüğü Şubesine götürül