Adanaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor Maçı Soyunma Odaları

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, "Süper Lig'in belki de futbol oynama adına en iyi takımlarından bir tanesi ile oynadığımızı düşünüyorum.

Adanaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor Maçı Soyunma Odaları

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, "Süper Lig'in belki de futbol oynama adına en iyi takımlarından bir tanesi ile oynadığımızı düşünüyorum. Her iki takımda keyifli bir mücadele ortaya koydu. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin nasıl oynayabileceği ile ilgili düşüncelerimiz apaçık ortadaydı ama bizde Adanaspor takımı olarak prestij adına oynadığımız bu müsabakayı kazanıp bir üst tura daha geçebilmek, Süper Lig'den diğer büyük takımlarla mücadele etmeyi istedik, ama olmadı. Arkadaşlarımız ikinci devreye iyi başlayacaklarının sinyalini verdi. Ağır şartlarda bile olsa, ve ikinci devre aldığımız oyuncuların hazır olmadığını da düşünürsek, keyifli bir mücadele olduğunu düşünüyorum. İyi oyunu bir kenara bırakalım, arkadaşlarımızın coşkuları, kazanma arzuları müthişti. ve bu benim en çok ligde lazım olabileceğini düşündüğüm hadiselerden bir kaçıydı. Bu anlamda verilen mücadele son derece hoşuma gitti. Lige başlayacağımız bu süreçte daha da hazır olmamız gerekiyor. Yeni oyuncuları oynatmamın nedeni de takıma alışmaları ve lige hazır hale gelmeleriydi. İlk defa oynayan ve oynamayan oyuncuların birlikteliğini, sevincini gördüm. Takım olma yolunda büyük yol kat ettik" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Arif Erdem ise, "Zor bir havada, zor atmosferde oynadık. İki takımı da kutlamak lazım. Adanaspor bizim oyun şablonumuza çok iyi çalışmış ve ona görede önlemini almış. Gerçekten takdir edilecek bir oyun oynadılar. Benim futbolcularımda çok iyi oynadılar. Sonuçta eleme usulü bir maçtı. Elediğimiz için mutluyuz. Önemli olan galip gelerek turu geçmekti. Üzerimizdeki kazanamama duygusunuda bu maçla atacağımızı düşünüyorum. Kupada da, ligde de takımımızı en iyi yerlere taşıma adına uğraş vereceğiz. İyi bir çıkış yaşayacağımızı düşünüyorum" diye konuştu. - Adana