Adanaspor, Gaziosmanpaşa'yı eli boş göndermek istiyor

Türkiye Futbol Federasyonu Yükselme Grubu maçında haftasonu kendi sahasında Gaziosmanpaşaspor'u ağırlayacak olan Adanaspor rakibini eli boş göndermek istiyor. Maçın hazırlıklarında yavaş yavaş sona yaklayan Adanaspor'da tesislerde yapılan dünkü antreman neşe içinde geçti.

Adanaspor, Gaziosmanpaşa'yı eli boş göndermek istiyor

Türkiye Futbol Federasyonu Yükselme Grubu maçında haftasonu kendi sahasında Gaziosmanpaşaspor'u ağırlayacak olan Adanaspor rakibini eli boş göndermek istiyor. Maçın hazırlıklarında yavaş yavaş sona yaklayan Adanaspor'da tesislerde yapılan dünkü antreman neşe içinde geçti. Çalışamada özellikle orta saha ve forvet oyuncularıyla yakından ilgilenen Teknik Direktör Kemal Kılıç, bu futbolculara ayrı bir program uyguladı.

Takımın yükselme grurbundaki en büyük kozlarında biri olacak olan Habip Tok'un yapılan çalışmada eski sakatlığı yeniden nüksetti. Genç futbolcunun kontrol amacı ile İstanbul'a giderek muayene olacağı belirtildi. Devre arasında Malatyaspor'dan alınan golcü futbolcu Emre Aktaş idman bitiminde takım arkadaşlarından ayrı olarak çalıştı. Sakatlığı nedeniyle 2 gün antrenmana çıkmayan Emre'nin takımın idman seviyesine yetişmesi için bir süre daha ayrı bir anrenman programına tabi tutulacağı açıklandı.

Çalışmanın son bölümünde oyuncularına çift kale maç yaptıran Teknik Direktör Kemal Kılıç, rakibi puansız göndermek istediklerini, taraftarın da desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılacaklarına inandığını söyledi.

Kaynak: CHA