Haberler » Spor » Haber

Adanaspor' Altyapı Seçmeleri...

Yeni Sezonda Bank Asya 1. Ligi'nde Mücadele Edecek Olan Adanaspor'un Yeni Yetenekleri Keşfetmek Amacıyla Her Yıl Açtığı Futbol Okuluna Bu Sezonda Futbolcu Adayları Büyük İlgi Gösterdi.

Adanaspor' Altyapı Seçmeleri...

Yeni sezonda Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele edecek olan Adanaspor'un yeni yetenekleri keşfetmek amacıyla her yıl açtığı futbol okuluna bu sezonda futbolcu adayları büyük ilgi gösterdi.

Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki seans halinde yapılan çalışmalar sonucunda yetenekli görülen futbolcular takıma kazandırılacak.

Seçmelere yaklaşık 120 kişi katılırken sayının okulların kapanmasıyla artacağı kaydedildi. Adanaspor Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın, seçmelere yoğun ilgi olduğunu ve altyapı hocaları olarak geleceğin futbolcu adaylarını titiz bir çalışma ile seçmeye çalıştıklarını söyledi.

Amaçlarının Adanaspor'a yetenekli gençler kazandırmak olduğunu söyleyen Arın, ''Geçen sezondan Hakan, Abdurrahman ve Okan gibi oyuncuları üst yapıya kazandırdık. Bununla birlikte Okan Salmaz milli takıma çağrılarak göğsümüzü kabarttı. Adanaspor altyapısı her branşta zirveyi hedefleyecektir.'' diye konuştu