Adana: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup Lideri Adanaspor, Deplasmanda Oynayacağı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diskispor Maçından Mutlak Galibiyet Hedefliyor.

Adana: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup lideri Adanaspor, deplasmanda oynayacağı Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİSpor maçından mutlak galibiyet hedefliyor.

Son 2 haftada aldığı Osmaniyespor ve Nusaybin Demirspor galibiyetleriyle ligde liderliği ele geçiren Turuncu-beyazlı takımın, çıkışını Diyarbakır deplasmanında da sürdüreceğini belirten Adanaspor Teknik Direktör Zafer Göncüler, "Hedefimiz, önümüzdeki 4 maçtan 12 puan toplayarak zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİSpor maçının kendileri için dönüm noktası olduğunu belirten Zafer Göncüler, "Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİSpor, önemli bir rakip. Geçen hafta mağlup oldukları için şimdi kazanmak isteyeceklerdir. Biz de, hazırlıklarımızı bu yönde yaptık. Çok dikkatli olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu maçta dahil önümüzde 4 maç kalıyor. Eğer, bu 4 maçtan da galibiyetle ayrılıp, 12 puan toplarsak, ilk yarıyı lider tamamlarız ve ikinci yarı da bizi kimse tutamaz. Futbolcularımın performansından memnunum. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diskispor'u yenip, yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Göncüler, takımda Nusaybin Demirspor maçında sakatlanan Gökhan ve Murat'ın tedavisinin sürdüğünü sözlerine ekledi.