Adana: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Şampiyonluk Mücadelesi Veren Adanaspor'da Deplasmanda Alınan Yeni Ereğlispor Galibiyetinin Ardından Adana'da Oynanan Karamanspor Maçının da Kazanılması, Şampiyonluk Hedefleyen Adanaspor Camiasında Umutları Artırdı.

Adana: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Adanaspor'da deplasmanda alınan Yeni Ereğlispor galibiyetinin ardından Adana'da oynanan Karamanspor maçının da kazanılması, şampiyonluk hedefleyen Adanaspor camiasında umutları artırdı.

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül, 5 binden fazla taraftarın izlediği Karamanspor maçında takıma gösterilen ilgiden hayli memnun olduğunu belirtirken, "1.5 yıl sonra ilk defa Adana'da yeşil sahalara çıktık. Bu takıma, Adanalılar'a inandığımızı daha önce defalarca anlatmıştım. İnşallah bundan sonra daha da iyi olacak. Takım yavaş yavaş oturmaya başladı. Karamanspor önünde tek kale top oynadık. Ama rakip, çok ciddi savunma yaptı. Çocukları tebrik ediyorum. Bundan sonra Adanaspor'a ilginin artarak devam edeceğine inanıyorum. Adana seyircisi bizi yalnız bırakmayacak" dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ve Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk'ün yan yana maçı izlemesini "gayet güzel" diye değerlendiren Başkan Akgül, "Biz, hiç kimsenin takımı, hiç kimsenin adamı değiliz. Biz Adanasporluyuz. Onun için tabi ki büyüklerimiz de gelecek. Hepsine eşit mesafedeyiz. Dolayısıyla onun ya da bunun adamı olma şansımız yok" şeklinde konuştu.

Bu arada, Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül, Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk ile yarın saat 10.00'da Osman Yereşen Tesisleri'nde ortak bir basın toplantısı düzenleyecek.

Kaynak: İHA