Adana: Rıdvan Dilmen'e Onur Ödülü

Adana'da Düzenlenen "Yılın En İyileri Seçiliyor" Ödül Törenine Katılan Teknik Direktör ve Televizyon Yorumcusu Rıdvan Dilmen'e Onur Ödülü Verildi.

Adana: Rıdvan Dilmen'e Onur Ödülü

Adana'da düzenlenen "Yılın En İyileri Seçiliyor" ödül törenine katılan teknik direktör ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen'e onur ödülü verildi.

Yerel Ekspres Gazetesi'nin, Oscar Müzikhol'de düzenlenen "Yılın En İyileri Seçiliyor" ödül törenine katılan Rıdvan Dilmen'e, gazete sahibi Hakan Bülent Yardımcı tarafından onur plaketi verildi. Rıdvan Dilmen, Adanaspor'u çalıştırdığı yıllarda Adana'da sporda çok daha hareketli günler yaşandığını, bugünkü tabloda ise Adanaspor'un 3. Lig'de, Adana Demirspor'un da 2. Lig B Kategorisi'nde yer almasından üzüntü duyduğunu söyledi. Dilmen, halen yaptığı televizyon yorumculuğunu, sözleşmesi gereği sezon sonuna kadar sürdürmek zorunda olduğunu, sezon sonunda ise hedefleri olan, kurumsallaşmış bir kulüpte görev yapabileceğini belirtti. Dilmen, bu konuda halen görüştüğü kulüplerin olduğunu da sözlerine ekledi.