Adana: Müsiad Adana Şubesi'nden İftar Yemeği

Adana: Müsiad Adana Şubesi'nden İftar Yemeği

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Adana Şubesi Tarafından Verilen İftar Yemeğinde, Üyelikleri 10 Yılı Aşanlara Plaket Verildi, Yeni Üyelere İse Rozet Takıldı.

Adana: Müsiad Adana Şubesi'nden İftar Yemeği

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şubesi tarafından verilen iftar yemeğinde, üyelikleri 10 yılı aşanlara plaket verildi, yeni üyelere ise rozet takıldı.

MÜSİAD Adana Şubesi'nce Seyhan Oteli'nde verilen iftar yemeğinde konuşan Adana Şube Başkan Avukat Mehmet Aygün, Fransa'nın, "Ermeni Soykırımı yoktur" diyenlere ceza verilmesine yönelik yasa tasarısını parlamentodan geçirmesiyle ilgili tavrını protesto ettiğini belirtirken, AB ülkelerinin de tavırlarıyla Türkiye'ye karşı çifte standart uyguladıklarını ifade etti. Başkan Aygün, "Fransa'yı bu tasarı nedeniyle kınıyorum, protesto ediyorum. Bunlar tarih boyunca medeni olmuş, medeni yaşamış Türk Milleti'ne hakarettir. Fransız mallarını boykot etmenin de onlar açısından bir yaptırım olduğunu düşünüyorum" dedi.

Başkan Aygün, Türkiye'de işsizlik sorununun çözülemediğini savunarak, işsizliğin önlenmesi için yatırımın ve üretimin teşvik edilmesini istedi.

MÜSİAD Adana Şubesi'nin iftar yemeğine MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ali Bayramoğlu, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Attaroğlu, Saadet Partisi İl Başkanı Sıtkı Cengil, Vergi Dairesi Başkanı Fatih Acar, İl Sağlık Müdürü Dr. Çağlar Çatak, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Atilla Gülsar, İl Müftüsü Mehmet Barış ile çok sayıda davetli katıldı.