Adana Eski Eşten 'Sevgililer Günü' Dehşeti

Adana Eski Eşten 'Sevgililer Günü' Dehşeti

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşetiAdana'da Sevgililer Günü'ne barışmış olarak girmek istediği eski eşi Zuhal Kırlangıç'tan (47) olumsuz cevap alan Mahmut Demirci, tartıştığı kadını yol ortasında pompalı av tüfeğiyle vurdu, ardında aynı silahla intihar girişiminde bulundu.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti

Adana'da Sevgililer Günü'ne barışmış olarak girmek istediği eski eşi Zuhal Kırlangıç'tan (47) olumsuz cevap alan Mahmut Demirci, tartıştığı kadını yol ortasında pompalı av tüfeğiyle vurdu, ardında aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan Kırlangıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, Demirci ise yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor

Olay, saat 19.00 sıralarında Seyhan ilçesine Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, bir süre önce boşandığı eşi Zuhal Kırlangıç ile barışmak isteyen Mahmut Demirci, kadının peşini bırakmadı. Bugün de Kırlangıç'ı takip eden Demirci, kadının yanına gelerek kendisini çok sevdiğini ve Sevgililer Günü'ne barışmış olarak girmek istediğini söyledi. Kırlangıç'ın reddetmesi üzere öfkelenen Demirci, pompalı av tüfeğiyle kadını göğsünden vurdu, ardanda aynı silahı kendi gösüne dayayıp, tetiği çekti. Ağır yaralanan Kırlangıç ve Demirci, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen amblunslarla farklı hastanelere kaldırıldı. Çok kan kaybettiği belirtilen Kırlangıç, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Demirci'nin ise hayati tehlikesinin devame ettiği bildirildi.

Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.