Adana Demirspor, Uzatmalarda Attığı Penaltı Golüyle Sevindi

Tff 2. Lig Play-off Maçlarının İlk Gününde İskenderun Demir Çelikspor'la Karşı Karşıya Gelen Adana Demirspor, Golsüz Sona Eren 90 Dakikanın Ardından Uzatma Dakikalarında Bulduğu Penaltı Gölüyle Maçı Kazandı.

Adana Demirspor, Uzatmalarda Attığı Penaltı Golüyle Sevindi

TFF 2. Lig Play-Off maçlarının ilk gününde İskenderun Demir Çelikspor'la karşı karşıya gelen Adana Demirspor, golsüz sona eren 90 dakikanın ardından uzatma dakikalarında bulduğu penaltı gölüyle maçı kazandı.

Maç sonrası konuşan Adana Demirsporlu futbolcu Özgür Nasuh, bu maçın Adana Demirspor için olmazsa olmaz bir maç olduğunu belirterek, "Bu maçı bizim mutlaka almamız lazımdı. Bu nedende çok stresliydik. 2 milyon nüfuslu Adana'nın bütün yükü bizim omzumuzdaydı. Bu maçı aldığımız zaman rahatlayacağımızı biliyorduk. Bu maç bizim hakkımızdı ve maçı aldık. Bizim şampiyonluktan başka hiçbir düşüncemiz yok ve bunu da başaracağız" dedi.

Adana Demirspor 2. Başkanı Kenan Şenbayrak ise, penaltı golüyle galip gelerek tur atladıklarını ifade ederek, "İnşallah iki maç sonra bu turu tamamlayıp Adana'ya ve Adana Demirspor'a şampiyonluğu tattıracağız. Adana'nın üzerinde bir şanssızlık vardı. Biz bu şanssızlığı kıracağız ve bu maçta bunu kırdık. Adana'ya ve bu takıma şampiyonluğu tattırmak için futbolcusundan yöneticisine elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

Bu arada, maç bitiminde sinirlenen İskenderun Demir Çelikspor'lu oyuncuları polis güçlükle yatıştırıp soyunma odasına gönderdi.

(MÇ-FM-AC-CC-S)