Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi

Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (Tügik) Genel Başkanı Hazim Sesli, Yaptığı Açıklamada Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düşen Uçakta Bulunan ve Hayatını Kaybedenlerden Birinin Uşak Organize Sanayi Bölgesi'ne (Osb) Yatırım Yapan İşadamı Tarkan Kulak'ın Ağabeyi İsmail Kulak Olduğunu Söyledi.

Adana'dan Kalkan Uçağın Bağdat'ta Düşmesi
09.01.2007 22:04 | Son Güncelleme: 09.01.2007 22:04

Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Hazim Sesli, yaptığı açıklamada Irak'ın başkenti Bağdat'ta düşen uçakta bulunan ve hayatını kaybedenlerden birinin Uşak Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) yatırım yapan işadamı Tarkan Kulak'ın ağabeyi İsmail Kulak olduğunu söyledi.

TİGÜK Genel Başkanı Sesli, geçen dönem Çukurova Genç İşadamları Federasyonu Başkanı olan ve kente 25 milyon dolarlık yatırım için çalışmaları devam eden Zeugma Seramik'in ortaklarından olan Tarkan Kulak'a ve düşen uçakta hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diledi. TÜGİK ailesi olarak Tarkan Kulak'ın acı gününde yanında olduklarını ve kendisini telefonla başsağlığı dilediklerini ifade eden Hazim Sesli, "Tarkan Kulak arkadaşımıza başsağlığı diliyoruz. Adana-Irak seferini yapan uçağın Bağdat'ta düşmesi işadamlarına büyük üzüntü yaşatmıştır. Hem TÜGİK olarak hem de Uşak OSB olarak bir yatırımcımızın ağabeyini kaybetmesi bizim ayrı bir üzüntü yaşamamıza sebep oldu" dedi.

(KY-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title