Adana'daki Trafik Kazası
Haberler » Güncel » Haber

Adana'daki Trafik Kazası

Adana'da Ağabeyiyle Birlikte Bindikleri Mobiletin Kamyonun Altına Girmesi Sonucu Hayatını Kaybeden Gencin, 45 Gün Önce Evlendiği Öğrenildi.

Adana'daki Trafik Kazası

Adana'da ağabeyiyle birlikte bindikleri mobiletin kamyonun altına girmesi sonucu hayatını kaybeden gencin, 45 gün önce evlendiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz Cumartesi günü Kozanyolu ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nın kesiştiği Dadaloğlu Kavşağı'nda ağabeyi İhsan Demirtaş'ın (38) kullandığı 01 YG 914 plakalı mobiletin aşırı hız yüzünden kavşakta dönüş yapmakta olan Ali Torun'un kullandığı 01 SA 522 plakalı kamyonun altına girmesi sonucu hayatını kaybeden Erol Demirtaş'ın (30) 45 gün önce Kıymet Demirtaş ile dünya evine girdiği öğrenildi. Markete alışverişe giderken geçirdikleri kaza sonucu hayatlarını kaybeden kardeşlerin küçük yaşta anne ve babalarını kaybettikleri öğrenilirken, ağabey İhsan Demirtaş'ın da evli ve 3 çocuk babası olduğu bildirildi.

Olay yerinde ölen Erol Demirtaş ile kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi'nde hayatını kaybeden ağabeyi İhsan Demirtaş'ın cenazesi Burak Mezarlığı'nda toprağa verildi.

(MK-ÖZ-Y)