Adana'da Zirdekiler 2006 Gecesi

Adana'da Zirdekiler 2006 Gecesi

Adana'da Yerel Yayın Yapan Zirve Gazetesi Tarafından Düzenlenen "Zirvedekiler 2006 Gecesi"nde 2006 Yılının En Başarılı Bürokrat, Siyasetçi ve İşadamlarına Plaket Verildi.

Adana'da Zirdekiler 2006 Gecesi

Adana'da yerel yayın yapan Zirve Gazetesi tarafından düzenlenen "Zirvedekiler 2006 Gecesi"nde 2006 yılının en başarılı bürokrat, siyasetçi ve işadamlarına plaket verildi.

İnci Otel'de gerçekleştirilen "Zirvedekiler 2006 Gecesi"nde okullardan toplanan oylarla yapılan anket sonucunda 17 kategorideki başarılı bürokrat, siyasetçi, işadamı, dernek yöneticisi ve spor adamına plaket verildi. Gecede konuşan Zirve Gazetesi imtiyaz sahibi Veli Uçuk, her zaman olduğu gibi ilkeli, dürüst ve tarafsız kamu görevi yürüttüklerini belirterek, "Yerel basın görevini zor şartlar altında gerçekleştirmektedir. Gazetecilerin giydiği iki tür gömlek vardır. Birisi bayramlık, diğeri idamlıktır" dedi.

Adana Valisi Cahit Kıraç ise, halk, sivil toplum örgütleri, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla olan ilişkilerde yerel basının çok önemli yer tuttuğunu ifade ederek, "Yapılan hizmetlerin eleştirilmesi ve vatandaşın ihtiyacı olan gerçek hizmetlerin gerçekleştirilmesinde yol gösterici olmaktadırlar" dedi.

Geceye Adana Valisi Cahit Kıraç, AK Parti Milletvekilleri Abdullah Torun, Abdullah Çalışkan, Ali Küçükaydın ve Vahit Kirişçi, AK Parti Adana İl Başkanı Mustafa Attaroğlu, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, gazete çalışanları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

(HT-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA