HABER: Adana'da insanların umutlarını çalan hırsızlık kamerada

Adana'da insanların umutlarını çalan hırsızlık kamerada

1 Haziran 2020 10:20
Adana'da insanların umutlarını çalan hırsızlık kamerada

Adana'da belediyeye ait giysi toplama kutusundaki kıyafetleri alarak insanların hem iyiliğe olan umutlarını hem de kıyafet bulma umutlarını çalan hırsız kameralara yakalandı.

Haber Yorumları (9)
YUHHHH: Herkes kiyafet almaya yaya gelmek zorunda mi? İlla desifre edip utandirmak zorunda misinizzz?
NUR: Belki hepsine ihtiyacı var. Kıyafet almak için dükkan soymadı ya! İhtiyaç sahibi kalabalık bir aileyse hepsini alması normal bence.. Zaten alınsın diye değil mi?
MUHAMMED T. A: Belki ihtiyacı vardir. Olayi neden abartiyorlar. Bu tarz insanların etrafi kalabalik. kendilerine olmasa etrafina dagitir. ihtiyaci var ki almis. ayrica o mahallede kimse oradan elbise almaz. alirsa ancak bu tarz insanlar alir. oda ihtiyaçtan alir. Çeken kisiyede yaziklar olsun. sorgusuz sualsiz video cekio yaymakta suc.
ÖMER: Sanki sen götürmüş gibi konuşuyorsun. İhtiyacı olan hepsini mi alır. Zaten belediye bu köprüyü yapıyor. Daha onun hepsini alıp dağıtmasına ne gerek var
MUHAMMED E CEVAP: İsmine dua et sen.
ERENDERDİÇOK: Açık biçimde ifade edeyim kağıt toplayıcılarının içinde dürüst ekmeğinde olanlar var şu davranışı sergileyen insan olamaz yardım amaçlı muhtaça gidecek bir eşya giyecek çalmak adiliktir kesinlikle kağıtçılara yasak gelmeli olursa dürüst olanlarına olan olacak üzüntüm o .
DOĞRU: dürüstler olduğu gibi hırsızlar da çok. o nedenle bu işler yasaklanmalı
ESES: Ne kadar bozuk bir şehir.
ŞİMŞEK: Ne kadar cahil bir yorum. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title