Adana'da Terlik ve Ayakkabı Deposu Alev Alev Yandı

Adana'da Terlik ve Ayakkabı Deposu Alev Alev Yandı

Adana'da Bir İşyerine Ait Terlik ve Ayakkabı Deposu Alev Alev Yandı. Korkulu Dakikaların Yaşandığı Yangında Can Kaybı Olmazken, İçeride Bulunan Mallar Tamamen Kullanılmaz Hale Geldi.

Adana'da Terlik ve Ayakkabı Deposu Alev Alev Yandı

Adana'da bir işyerine ait terlik ve ayakkabı deposu alev alev yandı. Korkulu dakikaların yaşandığı yangında can kaybı olmazken, içeride bulunan mallar tamamen kullanılmaz hale geldi.

Olay, Sarıyakup Mahallesi 8 Sokak 2 numarada meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Tuncay Ünveren'e ait olduğu belirtilen terlik ve ayakkabı deposunda yangın çıktı. Depoda bulunan malzemelerin plastik madde içermesi nedeniyle yangın kısa sürede büyüyerek tüm depoyu sardı. Yangına Adana Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve Cankur ekipleri müdahale etti. İtfaiye ekipleri, deponun kilitli olması nedeniyle yangına müdahale etmekte zorlandı. Yangın, darabaların çekiç ve balyozlarla kırılmasının ardından

kısa sürede kontrol altına alındı.

Yangının binanın yanında bulunan elektirik direğinden çıkan ateşten kaynaklandığı belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

(HT-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA