Adana'da Şüpheli Paket Paniği

Adana'da Şüpheli Paket Paniği

Adana'da Bir İşyerinin Önüne Bırakılan Şüpheli Paket, Kısa Süreli Paniğe Neden Oldu. Şüpheli Paketin Bulunduğu Alana Yakın Yerde Bulunan AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı Önüne Türk Bayrakları ile Gelen Mahalle Sakinleri, "Kahrolsun PKK" Sloganları Attı.

Adana'da Şüpheli Paket Paniği

Adana'da bir işyerinin önüne bırakılan şüpheli paket, kısa süreli paniğe neden oldu. Şüpheli paketin bulunduğu alana yakın yerde bulunan AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı önüne Türk bayrakları ile gelen mahalle sakinleri, "Kahrolsun PKK" sloganları attı.

Olay, Adana-Mersin karayolu üzerindeki AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı'nın 20 metre ilerisinde bulanan bir oto galerisinin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işyeri önünde şüpheli paket bulunduğu ihbarını alan emniyet ekipleri, kısa sürede olay yerine gelerek geniş güvenlik önlemleri aldı. Olay yerine çağrılan bomba imha uzmanlarının fünye ile patlattığı kutudan talaş çıktı. Olayı duyan mahalle sakinleri, ellerinde Türk bayrakları ile AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı önüne gelerek, "Kahrolsun

PKK" sloganları attı. Bir süre slogan atan mahalle sakinleri, polisin uyarısı ile dağıldı.

(ERN-OK-Y)

Kaynak: İHA