Adana'da 'Ev'leniyoruz Fuarı' Açıldı - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Adana'da 'Ev'leniyoruz Fuarı' Açıldı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Adana'da 'EV'leniyoruz Fuarı' açıldı Fuarda 1 çift dünya evine girdi Adana Valisi Mahmut Demirtaş: "Fuarın ekonomimize katkıları bizleri mutlu ediyor"ADANA - Evlilik hazırlığı yapan çiftlere yönelik olarak düzenlenen 'Ev'leniyoruz Fuarı' Adana'da ikinci kez ziyaretçilere kapılarını açtı.

Adana'da 'EV'leniyoruz Fuarı' açıldı

Fuarda 1 çift dünya evine girdi

Adana Valisi Mahmut Demirtaş : "Fuarın ekonomimize katkıları bizleri mutlu ediyor"

ADANA - Evlilik hazırlığı yapan çiftlere yönelik olarak düzenlenen 'Ev'leniyoruz Fuarı' Adana'da ikinci kez ziyaretçilere kapılarını açtı.

Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Ticaret Odası (ATO), Adana Sanayi Odası (ADASO), Adana Ticaret Borsası (ATB), Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi ve TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu'nun destekleriyle ikincisi Tüyap Adana Uluslararas Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Ev'leniyoruz Fuarı' açıldı.

Açılışta konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, 1 yıl içerisinde ikinci kez 'Ev'leniyoruz Fuarı'nı yaptıklarını ve çok mutlu olduklarını belirtti.

"Bu fuar aile temenni bir fuar"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, evlenecek olan çiftleri fuara davet etti. Fuarda evlenecek olan çiftlerin bütün ihtiyaçlarını bulabileceğini belirten Sözlü, "Bu fuar aile temenni bir fuar. Türk milletinin temeli olan ailenin muhattap alındığı bir fuardır. Adına aile dediğimiz durum her zaman sosyal hayatın kaynağını oluşturmuştur. Bu fuarda aile olarak yuva kuracak, 'Ne mutlu Türk'üm diyecek' evlatlar yetiştirmeye aday çiftlerimiz için yapılan fuar. Evlenecek çiftlerimiz için tüm ihtiyaçlarını tüm noktalarda karşılayabilme imkanı var" diye konuştu.

"Üretimin yapıldığı yerde istihdam olur"

Adana Valisi Mahmut Demirtaş ise, 'Ev'leniyoruz Fuarı'nın istihdama katkı sunduğunu belirterek şunları söyledi:

"Bu yıl fuarda ilginin çok olması bizleri mutlu etmekte. İlk fuarda 27 bin kişi ziyaret etmişti. Bu yıl inşallah 2 katına ulaşacağız. Evlenecek olan çiftlerimizin evlilik öncesinde oturup, mutlaka yeni bir ev yapacaklar, buna karar verici şüphesiz hanımlardır. İnşallah hanımlar gelecekler, bu fuarda beğendikleri ev eşyalarını alıp evlerine gidecekler. Fuarlar satışın yapıldığı yerdir. Satışın yapıldığı yerde üretim olur. Üretimin yapıldığı yerde istihdam olur. Bu fuarın ekonomimize katkıları bizleri mutlu etmektedir."

Daha sonra fuarın açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

Fuarda Ayşegül Şavlak ve Hasan Polat çiftinin nikahı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından kıyıldı. Şavlak ve Polat çiftinin nikahına Adana Valisi Mahmut Demirtaş, eşi Beyhan Demirtaş ve İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan şahitlik etti.

Nikahın ardından protokol üyeleri fuarı gezip katılan 70 firmaya 'Hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.

Adana'da 'Ev'leniyoruz Fuarı' Açıldı

Adana'da 'Ev'leniyoruz Fuarı' Açıldı

Adana'da 'Ev'leniyoruz Fuarı' Açıldı

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title