Adana'da Canlı Bomba Sanılan Kadının Evinden Kaçtığı Ortaya Çıktı

Adana'da Canlı Bomba Sanılan Kadının Evinden Kaçtığı Ortaya Çıktı

Adana'da montundan şüphelenip canlı bomba olduğunu düşündükleri kadını durduran polis, ters kelepçeli arama yaptı. Üzerinden bomba çıkmayan kadının, Batman'daki evinden kaçtığı ortaya çıktı.

Adana'ya Batman'dan gelen montlu bir kadının bomba taşıyor olabileceği ihbarı üzerine polis alarma geçti. Kısa süreli yaşanan panik, bahse konu şüpheli kadının üstünde patlayıcı maddeye rastlanmaması üzerine son buldu.

ŞÜPHELİ KADINA TERS KELEPÇE TAKTILAR

Seyhan ilçesindeki Mücahitler Bulvarı üzerinde kaldırımda yürüyen montlu ve çantalı bir kadından şüphelenen vatandaşlar durumu polise haber verdi. Genç kadın Kıyıboyu Caddesi'ne ulaştığında polis tarafından gözaltına alındı. Montundaki şişkinlik nedeniyle bomba şüphesi taşıyan kadın ters kelepçelendi.


ÜST ARAMASI YAPTILAR

Kadının şüpheli ifadeleri polisi daha çok kuşkuya düşürdü. Kadına üst araması yapması için kadın polis ve terörle mücadele ekipleri çağrıldı.


KAVŞAKTAKİ TÜM YOLLAR KAPATILDI

Bu sırada kavşaktaki yollar polis tarafından kapatıldı. Uzun namlulu silahlı polisler çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Kadının çantasında herhangi bir olumsuz madde bulunmazken Fatma Ş. isimli bir kimlik bulundu.


KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Kadın polis olay yerine gelerek Fatma Ş'ye üst araması yaptı. Fatma Ş'nin üzerinde herhangi bir şey bulunmayınca kelepçeleri sökülerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

''BATMAN'DAKİ EVİMDEN KAÇTIM''

Genç kadının "Ben Batman'da 1 hafta önce evden kaçtım. Şimdi evime dönmek istiyorum" dediği öğrenildi.