Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde

Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde

23.09.2016 12:53 | Son Güncelleme: 23.09.2016 12:53
Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde

Cem Yılmaz Adana Film Festivali'ndeÜNLÜ komedyen Cem Yılmaz, 23. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında gösterilen başrol oynadığı, 'İftarlık Gazoz' filmini Adana'da, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Hüseyin Sözlü ve oyuncu Wilma Elles ile birlikte izledi.

Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde

ÜNLÜ komedyen Cem Yılmaz, 23. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında gösterilen başrol oynadığı, 'İftarlık Gazoz' filmini Adana'da, Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Hüseyin Sözlü ve oyuncu Wilma Elles ile birlikte izledi.

M1 AVM içinde bulunan Cinemaximum'daki ücretsiz gösterime, filmin Yönetmeni Yüksel Aksu, yapımcıları Elif Dağdeviren ve Muzaffer Yıldırım ile birlikte katılan Cem Yılmaz, salondakilerin sorularını yanıtladı. Adana Film Festivali'nin çok önemli olduğunu belirten Cem Yılmaz, İftarlık Gazoz filminin çekildiği Muğla'da köylülerin kendisinin Cem Yılmaz olduğuna bir türlü inandıramadığını söyledi. Yılmaz, "Muğla'da çekimler sürerken ben o kostümleri giydiğim zaman o televizyonda gördükleri adam olduğuma ikna olmadılar. Film setinden sonra gazoz dükkanı devam edebilirmiş. İyi çevrem oldu. Kendi filmlerimde yapma imkanı bulmadığım bir alan açıyor bu tarz filmler. Başka tip insanlar canlandırmakla ilgili. İyi bir aktör olmaya çalışıyorum falan değilim hobi olarak ilgileniyorum" dedi.

FİLMİN YÖNETMENİ YÜKSEL AKSU, ADANA'DA YÖRÜK FİLMİ ÇEKECEK

Filmin yönetmeni Yüksel Aksu ise seyircilerden birinin, 'Adana'da film çekmeyi düşünür müsünüz?' sorusu üzerine bu konuda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye sözü olduğunu belirterek Toroslar'da bir Yörük film çekmek istediğini söyledi. Sözlü ise Aksu'ya her türlü desteği vermekten şeref duyacağını söyledi. Aksu da, "Bundan sonraki bir filmim Adana'da" diye konuştu. Hüseyin Sözlü daha sonra film ekibine çiçek verdi.

Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde
Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde
Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adana - Cem Yılmaz Adana Film Festivali'nde - Adana
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 15:29:27. #1.15#
title