Adana Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Adana Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Toplantıda Konuşan Sofulu Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Son Zamanlarda Yaşanan Terör Olaylarına Tepki Göstererek, "Şehit Cenazeleri İçimizi Yakıyor" Dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Sofulu Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, son zamanlarda yaşanan terör olaylarına tepki göstererek, "Şehit cenazeleri içimizi yakıyor" dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Tiyatro Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantı öncesi gündem dışı söz alan Zenbilci, son zamanlarda yaşanan terör olaylarına değinerek, Türkiye'nin istikrarsızlığa ve şiddet ortamına çekilmek istendiğini söyledi. Özellikle 22 Temmuz seçimleri öncesinde Türkiye'nin huzura, istikrara ve barış ortamına ihtiyacı olduğunu belirten Zenbilci, "Son günlerde barışımızı bozmak isteyen iç ve dış mihraklar, birliğimizi ve dirliğimizi bozmak istiyorlar" dedi.

Terörün dini ve dili olmaz diyen Zenbilci, şunları kaydetti:

"Gençlerimiz kahpece şehit ediliyor. Şehit cenazeleri içimizi yakıyor. Bu bayrak, bu ezan ve vatan ilelebet payidar kalacaktır. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenler bu hayalinden vazgeçmelidir. Bütün milletemizin başı sağ olsun."

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam etti.

(HT-SN-SN-Y)