Adana: Botaşsporlu Bayan Basketbolcular Köpekleri Muffın'e Kavuştu

Adana'da, Botaşsporlu Bayan Basketbolcuların Oturduğu Eve Girerek Eşyalarını ve Cooker Cinsi Köpeğini Çalan Hırsız, Özür Mektubu Bırakarak Köpeği Geri İade Etti.

Adana: Botaşsporlu Bayan Basketbolcular Köpekleri Muffın'e Kavuştu

Adana'da, Botaşsporlu bayan basketbolcuların oturduğu eve girerek eşyalarını ve Cooker cinsi köpeğini çalan hırsız, özür mektubu bırakarak köpeği geri iade etti.

Botaşspor'un, bu akşam Euro Cup'ta İsrail'in Hapoel Tel Aviv takımı ile yaptığı maçtan sonra hırsızlık olayının mağdurları Işıl Alben ve ABD'li Trapp ile ABD asıllı Türk oyuncu Korel Engin'e müjdeli haberi veren menajerleri Gözde Türkmen, maçı kazanan kızlara çifte sevinç yaşattı. Maçtan hemen sonra köpekleri Muffin'e kavuşan Işıl ile Trap ve Korel Engin, salon içinde büyük sevinç yaşarken, olayı izleyenlere de duygulu anlar yaşattılar. Cooker cinsi köpek Muffin, sporcuları yalayarak sevincini gösterirken, kızlar da sevinçten havalara zıpladı. Muffin'in sahibi Işıl Alben, menajeri Gözde Türkmen'e teşekkür ederken, hırsız yada hırsızların çantaya bıraktıkları mektubu okurken durgunlaştı. Oben, hırsızın mektubunda, gazetede gördüğü haber üzerine köpeği geri getirdiğini ve kendilerinden özür dilediğini belirtirken, borçlu ve sabıkalı olduğu için 3 laptop ile eşyalarını ve köpeği çaldığını, ancak 2 gün boyunca da hergün 2 salam yedirerek köpeği beslediğini yazdığını söyledi.

Işıl Alben, köpeğini geri getiren hırsıza teşekkür ederken, ABD'li Trap ile Korel Engin ise, "Hırsızın köpeği getirip özür dilemesi suçunu örtmez. Biz de eşyalarımızı istiyoruz" dedi.

Menajer Türkmen de, basketbolcu kızlarla birlikte olayın sevincini Muffin'i severek kutlarken, olayı aynı apartmanda üst katta oturan ailenin haber verdiğini, bunun üzerine eve giderek köpeği aldığını ve salona getirdiğini söyledi.