Adana: Aquoland Yeni Sezona Merhaba Dedi

Adana: Aquoland Yeni Sezona Merhaba Dedi

Adana'nın en büyük eğlence merkezlerinden Mavi Su Aqualand, görkemli bir törenle sezonu açtı.

Adana: Aquoland Yeni Sezona Merhaba Dedi

Adana'nın en büyük eğlence merkezlerinden Mavi Su Aqualand, görkemli bir törenle sezonu açtı.

Mavi Sürmeli Turizm İşletmeciliği'nde Levent Özveren ve eşi Müge Sürmeli Özveren'in merkezi Antalya'da bulunan ALKE Turizm'den devraldığı Mavi Su Aqualand, kalabalık bir davetli gurubunun katılımıyla hizmete girdi. Törende Adana Valisi Cahit Kıraç, AK Parti Adana Milletvekilleri Ömer Çelik, Abdullah Torun, CHP Adana Milletvekili Kemal Sağ, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, İl Emniyet Müdürü Mehmet Cebe ve birçok davetlinin katılımıyla kurdele kesildi. Açılışa katılan Vali Cahit Kıraç'ın 9 yaşındaki kızı Şeyda, Türk bayrağı tişörtü ve elindeki Türk bayrağı ile ilgi odağı oldu.

Gelen davetlilerle tek tek ilgilenen Müge Sürmeli Özveren, kaliteli hizmet anlayışıyla işe başladıklarını belirterek, "Adanalılar'ı ve çevre illerimizdeki vatandaşları eğlenecekleri ve günün stresini atabilecekleri bir ortamla buluşuyoruz. Çukurova çok sıcak bir bölge ve böyle bir mekana ihtiyaç var. Özellikle tatile çıkamayan, çalışan kesimin gelip güzel vakit geçirebileceği merkezimizi hizmete sunmaktan mutluyuz. Burası bir nevi deşarj merkezi olacak. Red-mor bar, mix restoran, kortlarımızın bazıları yaz kış açık kalacak. İkinci etap projelerimizle Adanalılar'ı daha farklı mekanlarla buluşturmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

Büyük dalga havuzu, 3 farklı amaçlı slayt (kaydırak) ve 7 tenis kordu ile Adanalılar'a hizmet verecek eğlence merkezinde hafta sonları farklı gruplarla canlı müzik performanslarının da sahneleneceği belirtildi.