Adana: Adanalı Lokman Hekim

Adana: Adanalı Lokman Hekim

Adana'da Bir Kişi, Hazırladığı Bitkisel Karışımlarla Basur, Bronşit, Bademcik, Astım ve Deri Yanması Gibi Bir Çok Hastalığa Kesin Çözüm Bulduğunu İleri Sürdü.

Adana: Adanalı Lokman Hekim

Adana'da bir kişi, hazırladığı bitkisel karışımlarla basur, bronşit, bademcik, astım ve deri yanması gibi bir çok hastalığa kesin çözüm bulduğunu ileri sürdü.

Modern tıbbın bile henüz kesin bir çözüm bulamadığı hastalıklar, bitkisel yöntemlerle hazırlanan ilaçlarla tedavi ediliyor. Adana'da 15 yıldır bitkisel karışımlar üzerine çalışmalar yaptığını belirten Yavuz Zeyrekgündüz isimli bir vatandaş, kendine has yöntemlerle hazırladığı bitkisel karışımlarla bir çok hastalığa kesin çözüm bulduğunu ileri sürdü. Hazırladığı bitkisel karışımın yanık acısını bir kaç dakika içerisinde dindirdiğini belirten Zeyrekgündüz, ikinci ve üçüncü derecede yanan deriyi ise sadece 1 hafta sonra geri kazanılmaya başladığını söyledi. Özellikle bademcik ve bronşit hastalıklarının karışımlarla tamamen iyileştiğini belirten Zeyrekgündüz, "Yüzde bin iddialıyım" dedi.

"Bugün müzmin bademcik iltihabının kesin çaresi henüz yok" diyen Zeyrekgündüz, hazırladığı karışımlarla bir iki günde bademcik iltihaplarını kuruttuğunu söyledi. Yasalardan dolayı hazırladığı bitkisel karışımlara 'ilaç' diyemediğini belirten Zeyrekgündüz, "Bu karışımlar ülkemize tahminlerin üzerinde döviz kazandırabilir" açıklamasında bulundu. Karışımlardan faydalanan bir çok hastaya şifa dağıttığını belirten Zeyrekgündüz, "Ben bunu para için yapmıyorum. Evim yok, çocuğumu bile binbir güçlükle okutuyorum. Benim derdim para değil. İnsanlara hizmet. Ben bütün yaptıklarımı insanlığın hizmetine sunmak istiyorum. Ama sesimi duyuramıyorum. Sadece devletimizin sahip çıkmasını istiyorum" diye konuştu.

Kaynak: İHA