Adana: Adana'da Yağmur ve Fırtına Yaşamı Felç Etti

Adana: Adana'da Yağmur ve Fırtına Yaşamı Felç Etti

Adana'da Akşam Saatlerinde Başlayan Şiddetli Yağmur ve Fırtına, Şehirde Hayatı Olumsuz Etkiledi. Şehir Merkezinde İftar Saatinde Başlayan Yağmur Yüzünden Trafik Kilitlendi, Üzerine Yıldırım Düşen İki Ağaç da Parçalandı. Parçalanarak Düşen Ağaçlardan Birinin Altında Kalan Otomobil İse Hasar Gördü.

Adana: Adana'da Yağmur ve Fırtına Yaşamı Felç Etti

Adana'da akşam saatlerinde başlayan şiddetli yağmur ve fırtına, şehirde hayatı olumsuz etkiledi. Şehir merkezinde iftar saatinde başlayan yağmur yüzünden trafik kilitlendi, üzerine yıldırım düşen iki ağaç da parçalandı. Parçalanarak düşen ağaçlardan birinin altında kalan otomobil ise hasar gördü.

Alınan bilgiye göre, Adana'da bugün saat 17.30 sıralarında başlayan şiddetli yağmur, yaklaşık 1 saat süreyle şehir trafiğini alt üst etti. Şiddetli yağışla gelen yağmur suları, şehrin ana cadde ve bulvarlarında birikince, iftar vakti evlerine araçlarıyla dönen vatandaşlar zor anlar yaşadı. Kaygan yollarda maddi hasarlı trafik kazaları meydana gelirken, kaldırımlarda bulunan vatandaşlar da araçların sıçrattığı sular yüzünden ıslandı. Bu arada, üzerine yıldırım düşen iki ağaç da parçalanarak yere düştü. Düşen ağaçlardan birinin altında kalan otomobil hasar gördü.

Meteoroloji yetkilileri, yağışların önümüzdeki günlerde de yer yer devam edeceğini belirtti.

Kaynak: İHA