Adana: Adana'da Silahlı Kavga: 3 Yaralı

Adana: Adana'da Silahlı Kavga: 3 Yaralı

Adana'da Enişte ile Kayınları Arasında "Aileler Arasında Geçimsizlik" Nedeniyle Çıktığı İddia Edilen Silahlı Kavgada 3 Kişi Yaralandı.

Adana: Adana'da Silahlı Kavga: 3 Yaralı

Adana'da enişte ile kayınları arasında "aileler arasında geçimsizlik" nedeniyle çıktığı iddia edilen silahlı kavgada 3 kişi yaralandı.

Olay, Gülbahçe Mahallesi 124 Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre Ziver A. (20) ve Ahmet A. (18) kardeşler, enişteleri Mehmet D. (23) ile aileler arasında geçimsizlik yaşandığı gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ziver A. ve Ahmet A., eniştesi Mehmet D.'yi darp etti. İddiaya göre, darp sonucu yaralanan Mehmet D., belindeki tabancasını çekti ve ateşleyerek 2 kardeşi bacağından yaraladı. Komşuların araya girmesi üzerine şahıslar ayrılırken, olay yerine çağrılan ambulanslarla Ziver ve Ahmet A. Adana Devlet Hastanesi'ne, darp sonucu yaralanan enişte Mehmet D. ise Çukurova Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan Ahmet A.'nın durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.