Adana: 20 Yerinden Bıçaklanan Genç Kız Öldü

Adana: 20 Yerinden Bıçaklanan Genç Kız Öldü

Adana'da Bir Şahsın Çıkma Teklifini Kabul Etmediği İçin 20 Yerinden Bıçaklanan Genç Kız, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.

Adana: 20 Yerinden Bıçaklanan Genç Kız Öldü

Adana'da bir şahsın çıkma teklifini kabul etmediği için 20 yerinden bıçaklanan genç kız, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay, Yurt Mahallesi 243. Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikada çalışan H.Y. isimli şahıs, aynı fabrikada çalışan Perihan Günel'in (26) yanına gelerek, kendisinden hoşlandığını ve arkadaş olmak istediğini söyledi. Günel, H.Y.'nin teklifini kabul etmeyerek yoluna devam edince, H.Y. yanında bulunan bıçağı çekerek Günel'i önce tehdit etti, ardındansa bıçakladı. Vücudunun 20 ayrı yerinden bıçaklanan Günel, ambulansla Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. Genç kız, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. H.Y. ise polisler tarafından suç aleti bıçakla birlikte yakalanarak polis merkezine götürüldü. H.Y.'nin daha önce de Günel'e arkadaşlık teklif ettiği öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: İHA