Adalet Komisyonu Haberleri

Adalet Komisyonu haber, Adalet Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalet Komisyonu - 24.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
TBMM Adalet Komisyonunda görüşülen, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerinde görüşmeler tamamlandı.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Twitter, Türkiye'de temsilcilik açsın dememize CHP nasıl karşı çıkar? Siz Twitter'ın avukatı mısınız milletin vekili misiniz?
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Sosyal medya düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin "Sadece bugüne dair değil, geleceğe dair de çok önemli bir düzenleme yaptığımız kanaatindeyim." dedi.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Adalet Komisyonu toplandı
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "En temel sıkıntı gündelik hayat içerisinde birey olarak sahip olduğumuz haklar bütünlüğünün hesap dünyasında görülemediğini görüyoruz" dedi.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Son Dakika: Adalet Komisyonu sosyal medya düzenlemesini görüşmek üzere toplandı
Son dakika haberleri: TBMM Adalet Komisyonu, sosyal medya düzenlemesini görüşmek üzere toplandı.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifinin TBMM Adalet Komisyonundaki görüşmelerine başlandı.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
GÜNDEM / 23 Temmuz 2020
Adalet Komisyonunda, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi ele alınacak.
Adalet Komisyonu - 22.07.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Temmuz 2020
Adalet Komisyonunda, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi ele alınacak.
Adalet Komisyonu - 22.07.2020
HDP'li Paylan: "Almanya'daki demokrasi standartlarını getirin teklife 'Evet' vereceğim"
Paylan, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin yarın TBMM Adalet Komisyonunda görüşüleceğini söyledi.
Adalet Komisyonu - 22.07.2020
Son dakika haber | Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
Mahkeme, fiili engel veya güvenlik sebebiyle duruşmanın il sınırları içinde başka bir yerde yapılmasına, yargı çevresi içinde yer aldığı bölge adliye mahkemesi adalet komisyonunun uygun görüşünü alarak karar verebilecek.
Adalet Komisyonu - 17.07.2020
Son dakika... MHP'den "Avukatlık Kanunu" değerlendirmesi
Anayasa Mahkemesinin, CHP'nin daha önce yürürlüğe giren infaz yasasının şekil yönünden iptali ve yürürlüğün durdurulması istemiyle yaptığı başvuruyu reddettiğine dikkati çeken Yıldız, şöyle devam etti: "AYM soyut ve somut norm denetimi yapar. Kanun teklifinin Adalet Komisyonuna getirilmesi sürecinde, İçtüzüğün 26.
Adalet Komisyonu - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
TBMM'de komisyonlarda yeni görev dağılımları belli oldu. Buna göre; "Adalet Komisyonu: Başkan AK Parti Bartın milletvekili Yılmaz Tunç, Başkanvekili AK Parti Kırıkkale milletvekili Ramazan Can, Sözcü AK Parti Konya milletvekili Gülay Samancı, Katip AK Parti Balıkesir milletvekili Belgin Uygur.
Adalet Komisyonu - 16.07.2020
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Adalet Komisyonu başkanı seçildi
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM Adalet Komisyonu başkanlığına seçildiğini bildirdi.
Adalet Komisyonu - 11.07.2020
Çoklu baro düzenlemesi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı
AK Parti ve MHP'li vekiller tarafından hazırlanan 'Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi', Adalet Komisyonu'nda kabul edilmesinin ardından, TBMM Genel Kurulu'na sunuldu.
Adalet Komisyonu - 10.07.2020
Son dakika haber | TBMM Genel Kurulu
Baro başkanlarını temsilen, istenilen üç baro başkanının TBMM Adalet Komisyonuna gelerek görüşmelere katılmasını istediklerini ancak gelmediklerini anımsatan Zengin, şimdi de baro başkanlarının dilekçe vermek için TBMM'ye gelmek istediğini, bu konuda da iznin verildiğini aktardı.
Adalet Komisyonu - 10.07.2020
TBMM Başkanı Şentop, Ayasofya'nın ibadete açılmasını değerlendirdi Açıklaması
Komisyonun, milletvekillerinin yoğun katılımıyla gerçekleştiğini, milletvekillerinin dahi şikayetçi olduğunu belirten Şentop, ayrıca oradaki çalışmalara katılmak için komisyon tarafından davet gerektiğini anımsattı. Şentop, şunları söyledi: "Bazı arkadaşlarımızın tuhaf tuhaf, cahil cahil açıklamaları var. 'Daha önce falan kişi falan komisyona gelmişti'. Falan komisyonu bırakın Adalet Komisyonuna bu kanun görüşülürken gelen Barolar Birliği temsilcileri vardı.
Adalet Komisyonu - 09.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Korkunun ecele faydası yok" CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, kanun teklifinin Adalet Komisyonunda 4 gün süren görüşmelerine baro başkanlarının alınmadığını, bugün de avukatların Kuğulu Park'ta polis şiddetine uğradığını savundu.
Adalet Komisyonu - 08.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Özkan, 200'ün üzerinde milletvekilinin TBMM Adalet Komisyonunda teklifle ilgili görüş ve önerilerini paylaştığını; komisyonun içtüzük ve anayasa aykırılık iddialarını değerlendirdiğini ve kanun teklifini kabul ettiğini anımsattı.
Adalet Komisyonu - 08.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, kanun teklifinin TBMM Adalet Komisyonuna zamanında sevk edildiğini, milletvekillerine verilen 48 saatlik sürenin de aşıldığını belirtti.
Adalet Komisyonu - 08.07.2020
Son dakika! AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan baro düzenlemesine ilişkin açıklama Açıklaması
Teklifin, ülke demokrasisine, barolara, avukatlara ivme kazandıracağını, birtakım sorunları çözeceğini ümit ettiklerini dile getiren Turan, teklifin TBMM Adalet Komisyonundaki görüşmelerinin 5 gün sürdüğünü, hiçbir parti ve milletvekilinin konuşma talebinin reddedilmediğini hatırlattı.
Adalet Komisyonu - 08.07.2020
MHP'li Yıldız'dan 'Avukatlık Kanunu' açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, baroların ve baro seçimlerinin siyasallaştığının açık olarak görüldüğünü belirterek, "Adalet Komisyonundan geçen kanun teklifi görüldüğü kadarıyla bugün Genel Kurula getirilecek ve bu engellemeler burada da tekrarlanacaktır.
Adalet Komisyonu - 08.07.2020
MHP'li Yıldız'dan "Avukatlık Kanunu" değerlendirmesi Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, "Avukatlık Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi"ne ilişkin, "Adalet Komisyonundan geçen kanun teklifi görüldüğü kadarıyla bugün Genel Kurula getirilecek ve bu engellemeler burada da tekrarlanacaktır.
Adalet Komisyonu - 07.07.2020
Son Dakika | Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Teklifin Adalet Komisyonunda görüşüldüğünü anımsatan Kılıçdaroğlu, "Adı Adalet, en büyük adaletsizliklerin yapıldığı komisyon.
Adalet Komisyonu - 07.07.2020
Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Turhan, Tokat'tan uğurlandı
Tokat Adliyesi önünde düzenlenen veda töreninde Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp, Turhan'a çiçek verdi.
Adalet Komisyonu - 06.07.2020
İYİ Partili Sezgin'den barolara ilişkin düzenlemeye tepki Açıklaması
Sezgin, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, barolara ilişkin kanun teklifinin TBMM Adalet Komisyonundaki görüşmelerinde İYİ Parti'nin büyük bir mücadele verdiğini ve aynı mücadeleyi TBMM Genel Kurulunda da sürdüreceklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adalet Komisyonu Haberleri | Adalet Komisyonu Haber - Haberler - Sayfa 4 - Adalet Komisyonu haberleri, son dakika adalet komisyonu haber ve gelişmeleri burada. Sosyal Medya Teklifi Meclis Genel Kurulu'na taşınacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 01:46:29. #1.14#
title