Adalet Komisyonu Haberleri

Adalet Komisyonu haber, Adalet Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalet Komisyonu - 25.09.2020
IKBY bağımsızlık referandumunun üçüncü yılında ne kazandı, ne kaybetti?
Bağımsızlık arzusundan Irak'ın parçası olma söylemine zorunlu dönüş Mesut Barzani'nin, referandumun ardından dış baskılar, Bağdat'ın ekonomik olarak cezalandırıcı hamleleri ve iç politikada artan muhalefet nedeniyle Kasım 2017'de IKBY Başkanlığı görevini bırakmasıyla, yetkileri dönemin Başbakanı KDP'li Neçirvan Barzani'ye, meclise ve adalet komisyonuna devredildi.
Adalet Komisyonu - 21.09.2020
Okullarda yüz yüze eğitim başladı
Programa, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Aktaş, Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Bilen, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve diğer ilgililer katıldı.
Adalet Komisyonu - 16.09.2020
Kargı Çobanlar Grup Yolu tamamlandı
Çalışmaları yerinde inceleyen, AK Parti Çorum Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av.
Adalet Komisyonu - 14.09.2020
Adana Adliyesinde kan bağışı kampanyası
Adana Adliyesinde, Adalet Komisyonu Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığı ve Türk Kızılayı Adana Şubesi iş birliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Adalet Komisyonu - 12.09.2020
Milletvekili Sorgun'dan Akşehir'e ziyaret
Milletvekili Sorgun ve heyeti daha sonra Akşehir Adliyesi'ne geçerek, Cumhuriyet Başsavcısı Hazım Aslancı ve İlçe Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Hüseyin Uysal'ı ziyaret etti.
Adalet Komisyonu - 03.09.2020
Almanya'da Berlin eyaletinde kadın savcı adaylarının mahkemede başörtüsü takmasına izin verildi
Tagesspiegel gazetesinin haberine göre, Berlin Eyalet Meclisinin Adalet Komisyonunda, çalışmak isteyen ancak eyalet yönetimi tarafından işe alınmayan bir başörtülü öğretmenin ayrımcılığa uğradığına ilişkin Federal İş Mahkemesinin geçen hafta verdiği karar ele alındı.
Adalet Komisyonu - 01.09.2020
İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA ADLİ YIL AÇILIŞI TÖRENİ
Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA İstanbul Adliyesi'nde adli yıl açılışı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın katıldığı törenle yapıldı. Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlenen törene İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın yanı sıra İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, İstanbul Adalet Komisyonu Başkanı Okan Albayrak, Şehit İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın babası Hakkı Kiraz da katıl.
Adalet Komisyonu - 01.09.2020
Bursa'da adli yıl açılış töreni
Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir ve Baro Başkanı Gürkan Altun'un, Atatürk Anıtı'na çelenk bırakmasıyla tören sona erdi.
Adalet Komisyonu - 18.08.2020
Meksika'da yerli grubun demir yolu kapatma eylemi sürüyor
Eylemi sürdürenlerin, Yaqui Halkı için Adalet Komisyonunun kurulması amacıyla ağustos ayı başında kendisiyle görüşen grup üyeleri arasında olmadığını ifade eden Lopez Obrador, "Manipülasyon olduğunu düşünüyorum.
Adalet Komisyonu - 07.08.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Veda yemeğine Yıldırım ile Kıcanaoğlu'nun yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Soner Gül, Adalet Komisyonu Başkanı Naci Ergin, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.
Adalet Komisyonu - 30.07.2020
İzmir Valiliğinde bayramlaşma töreni yapıldı
Törene, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Aydın Şirin, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Üyesi Oktay Tabur, vali yardımcıları, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri ve diğer ilgililer katıldı.
Adalet Komisyonu - 28.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, görüşmeler öncesinde teklifin Anayasa ve Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'ne aykırı olduğunu öne sürerek, teklifin Adalet Komisyonuna iadesini istedi.
Adalet Komisyonu - 27.07.2020
MHP'li Yıldız'dan sosyal medya teklifi açıklaması
Yıldız, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanunda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifinin, Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti'nin ortak imzasıyla Meclis Başkanlığı'na sunulduğunu, Adalet Komisyonu'nda kabul edilen teklifin yarın Meclis Genel Kurulu'nda görüşüleceğini bildirdi.
Adalet Komisyonu - 27.07.2020
MHP'li Yıldız: Cumhur İttifakı, sosyal medya bataklığını ıslah edecek
MHP'li Yıldız, yaptığı yazılı açıklamada, sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifinin Adalet Komisyonu'nda kabul edilerek, yarın Meclis Genel Kurulu'nda görüşüleceğini söyledi.
Adalet Komisyonu - 24.07.2020
Sosyal medya düzenlemesi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
Sosyal medya düzenlemesi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
Adalet Komisyonu - 24.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi
İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.
Adalet Komisyonu - 24.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
TBMM Adalet Komisyonunda görüşülen, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerinde görüşmeler tamamlandı.
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Twitter, Türkiye'de temsilcilik açsın dememize CHP nasıl karşı çıkar? Siz Twitter'ın avukatı mısınız milletin vekili misiniz?
Adalet Komisyonu - 23.07.2020
Sosyal medya düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonunda
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, sosyal medyaya yönelik düzenlemeler içeren kanun teklifine ilişkin "Sadece bugüne dair değil, geleceğe dair de çok önemli bir düzenleme yaptığımız kanaatindeyim." dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adalet Komisyonu Haberleri | Adalet Komisyonu Haber - Haberler - Sayfa 3 - Adalet Komisyonu haberleri, son dakika adalet komisyonu haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber | Terör örgütü PKK/KCK Bulanık ve Malazgirt'te sözde halk mahkemesi kurdu: 20 kişi gözaltında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 13:28:42. #1.16#
title