Adalet Komisyonu Haberleri

Adalet Komisyonu haber, Adalet Komisyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalet Komisyonu - 26.02.2020
Kamu Başdenetçisi Malkoç "28 Şubat'tan 2023 Türkiye'sine" konferansı verdi Açıklaması
Konferansa Vali Recep Soytürk, Adalet Komisyonu Başkanı Harun Ceyhan ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Murat Karataş ile kaymakamlar ve belediye başkanları ile ilgililer katıldı.
Adalet Komisyonu - 25.02.2020
Erzurum'da 'Doğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı' düzenlenecek
Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan fuarda Adalet Bakanlığı standında başta Hakim-Cumhuriyet Savcısı mesleği olmak üzere, bakanlığın kariyer imkan ve şartları hakkında katılımcılara bilgi verilecek. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde 5-6 Mart 2020 tarihlerinde Erzurum'da düzenlenecek olan 'Doğu Anadolu Bölgesel Kariyer Fuarı'nda, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı İsmail Ayaz, Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Bölükbaşı, Erzurum İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Osman Nuri Nayman, Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet başsavcısı Ünal Bingül, Adalet Bakanlığı Tetkik Hakimleri ile Erzurum Cumhuriyet Savcıları ve Hakimleri, katılımcılarla bir araya gelecek.
Adalet Komisyonu - 20.02.2020
Çarşamba'da "Her Yere Kitap Her Yerde Kitap" tanıtım toplantısı yapıldı
Toplantıya Kaymakam Şükrü Yıldırım, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba Adalet Komisyonu Başkanı Yakup Bulur, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden, MHP İlçe Başkanı Kemal Düzgün, kamu kurum müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Adalet Komisyonu - 14.02.2020
İYİLİK SENFONİSİ İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Konferans Salonu'nda düzenlenen konseri, Prof. Dr. Mim Kemal Öke'nin kurduğu Yaralı Ceylanlar Kulübü öğrencilerinden oluşan 'İyilik Senfonisi' adlı grup düzenledi. Etkinliğe İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, Adalet Komisyonu Başkanı Okan Albayrak, Prof.
Adalet Komisyonu - 14.02.2020
"İYİLİK SENFONİSİ "İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Konferans Salonu'nda düzenlenen konseri, Prof. Dr. Mim Kemal Öke'nin kurduğu Yaralı Ceylanlar Kulübü öğrencilerinden oluşan 'İyilik Senfonisi' adlı grup düzenledi. Etkinliğe İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, Adalet Komisyonu Başkanı Okan Albayrak, Prof.
Adalet Komisyonu - 14.02.2020
Yavuz Bingöl ve Yararlı Ceylanlar Kulübü'nden İstanbul Adliyesi'nde konser
Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz Konferans Salonu'ndaki etkinliğe, sanatçı Yavuz Bingöl, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Okan Albayrak'ın yanı sıra başsavcıvekilleri, hakimler, savcılar ve adliye personeli katıldı.
Adalet Komisyonu - 14.02.2020
Hakim ve savcı adaylarına "duygu yönetimi" semineri
Seminere, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen, Bursa Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hasan Yalçın, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hakan Demirci, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Ayaz ve hakim-savcı adayları katıldı.
Adalet Komisyonu - 11.02.2020
Kore ve Kıbrıs gazisi 97 yaşında avukatlık cübbesi giydi
Törene, Vali Yaşar Karadeniz, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun, Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, Kastamonu Baro Başkanı Özgür Demir ile avukatlar ve gaziler katıldı.
Adalet Komisyonu - 06.02.2020
Büyükakın "Ombudsmanlık vatandaş odaklı devlet anlayışıdır"
"OMBUDSMAN HALKLA BULUŞUYOR" "Ombudsman Halkla Buluşuyor" programı Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde gerçekleşti. Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç'un öncülük ettiği buluşmaya Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Yücel, Adalet Komisyonu Başkanı Muhiddin Paça, vali yardımcıları, kaymakamlar, kamu temsilcileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Adalet Komisyonu - 03.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Burdur Şehit Akif Altay Ortaokulu'na yardımsever iş insanı İrfan Bilgin'in katkılarıyla Yardımsevenler Derneği Burdur Şubesi tarafından oluşturulan Zuhal- İrfan Bilgin Yazılım ve Tasarım Atölyesi'nin açılışına Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Garnizon Komutanı Albay Cenk Baburşah, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan, şehit polis memuru Akif Altay'ın oğlu Niyazi Altay, Yardımsevenler Derneği Burdur Şube Başkanı Işık Berberoğlu ile yardımsever iş insanı İrfan Bilgin ve eşi Zuhal Bilgin ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Adalet Komisyonu - 31.01.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
Görüntü Dökümü -Basın toplantısından detaylar ===================== 15- İSTANBUL İL SEÇİM KURULU ÜYELERİ YEMİN ETTİ Haber-Kamera: Özden ATİK - Osman BAKIR / İstanbul, DHA İstanbul İl Seçim Kurulu, "Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun" gereğince yemin ederek görevine başladı. Ziya Bülent Öner başkanlığında toplanan yeni kurulda, hakim Refik Özcan ve hakim Nalan Kıribrahim asıl üye olarak görevlendirildi. Gülden Altay ise yedek üye olarak atandı.  298 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun gereğince iki yılda bir Ocak ayının son haftasında seçim kurullarının oluşturulması nedeniyle bugün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı içerisinde bulunan İstanbul İl Seçim Kurulu'nda yemin töreni düzenlendi. Adliyenin -2. katındaki toplantı salonunda düzenlenen yemin törenine İl Seçim Kurulu Başkanı Ziya Bülent Öner, birinci asıl üye hakim Refik Özcan, ikinci asıl üye hakim Nalan Kıribrahim, birinci yedek üye hakim Gülden Altay ile AKP, MHP, CHP'den kurul üyeleri, seçim kurulu müdürü ve personeli de katıldı. Adalet Komisyonu üyesi Serap Durmaz'ın yanı sıra bazı ilçe seçim kurulu başkanları da törende hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adalet Komisyonu Haberleri | Adalet Komisyonu Haber - Haberler - Sayfa 10 - Adalet Komisyonu haberleri, son dakika adalet komisyonu haber ve gelişmeleri burada. Basın İlan Kurumu Mersin Şube Müdürü Çetin Oranlı'ya ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 07:05:27. #1.15#
title