Adaland Su Parkı Açıldı
Haberler » Güncel » Adaland Su Parkı Açıldı - Haber

Adaland Su Parkı Açıldı

Aydın'ın Kuşadası İlçesi'ndeki Adaland Aquapark, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkması üzerine sezonu erken açtı.

Adaland Su Parkı Açıldı

'ın İlçesi'ndeki Adaland Aquapark, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkması üzerine sezonu erken açtı. Bünyesinde Aquapark, Dolphinpark ve Seapark olmak üzere 3 farklı parkı bulunan Adaland'ın kapıları, su parkı tutkunlarına açıldı.

Dünyanın en iyi 10 su parkı arasında gösterilen, 2 yıl önce dünyanın en uzun aile kaydırağını, geçen yıl da 360 derece tur atılan 2 kaydırağı adrenalin tutkuları için devreye sokan Adaland Aquapark, kapılarını açtı. Aquapark'ta bu yıl büyükler için 55, çocuklar için 40 TL ücret belirlendi. Adaland Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Alem Günaydın, dünya markası olmanın gereği olarak her yıl misafirlere yepyeni hizmetler üretmenin kendilerine büyük keyif verdiğini söyledi. Adaland parklarına gelen konukların her yıl başka bir yenilikle karşılaştığını anlatan Günaydın, "Onların memnuniyet ve yoğun ilgisi bizi kamçılayan en önemli unsur. Biz onlara en iyiyi sunmaya devam ediyoruz, onlar da bize yoğun ilgi göstererek bizi onurlandırıyor" dedi.

OKULLAR YARIŞIYOR

Günaydın, Adaland Dolphinpark'ta sevimli yunus ve fokların, misafirlerin sevgilisi haline geldiğini belirterek, şöyle devam etti:

"1 Nisan'dan bu yana yepyeni şovlarıyla, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya başladılar bile. İzmir, Aydın, Manisa ve Denizli başta olmak üzere Ege Bölgesi'nde bulunan tüm okullar, öğrencilerini Adaland Dolphinpark'ta yunuslar ile tanıştırmak için adeta birbiriyle yarışıyor."

YENİLİK SEAPARK'TA

Bu yıl yeniliği Adaland Seapark'ta hazırladıklarını kaydeden Günaydın, 1 Haziran'da açılacak Seapark'ın, yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapacağını söyledi. Günaydın, "Köpek balıklarına kafes dalışları, timsah ve yunuslar ile tüm gün yan yana olabilme, manta balıklarını sevip onları elle besleyebilme, tropikal beyaz kumsalda tüm gün güneşlenebilme hizmetlerinin yanı sıra, Seapark'taki Kuş Cenneti sizleri bekliyor. Yüzlerce çeşit kuşun bir arada olacağı Adaland Seapark, adrenalin ile eğlenceyi, tatil ile huzuru bir arada sunmaya devam edecek. Giriş ücreti henüz belirlenmedi. Ama bu ücretin içerisinde öğle yemeği ve Seapark'ta bulunan 4 adet su kaydırağı da dahil olacak." - Aydın/ Kuşadası

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler