Acun Yarışmacıyı Böyle Kovdu!

Acun Yarışmacıyı Böyle Kovdu!

'Yetenek Sizsiniz'de Acun Ilıcalı ile bir yarışmacı arasındaki gerilimli diyaloglar sonrası Ilıcalı, yarışmacıyı kovdu.

Acun Yarışmacıyı Böyle Kovdu!

Son yılların en başarılı televizyoncularından biri olan Acun Ilıcalı her zaman sakin tavırları ile tanınsa da bu sefer sinirlerine hakim olamadı.

Yetenek Sizsiniz adlı programa katılan bir yarışmacı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'la konuşmalarında biraz dikkatsiz davranınca Acun Ilıcalı'nın hışmına uğradı. Yarışmacı ile jüri üyelerinin konuşmalarına dahil olan Ilıcalı, yarışmacıyı programdan kovdu.

Acun Ilıcalı'nın beğenmeyip 'Hayır' düğmesine bastığı Gökhan Bölek, "O kadar buna benzer dans seyrettik ki" yorumunu yapan Hülya Avşar'ı pek dinlemiyormuş gibi görününce Avşar, "Beni dinliyor musun?" diye sordu.

Bunun ardından gelen diyalogda Avşar, "Alemsin" deyince Gökhan Bölek "Siz de" yanıtını vererek ilk soğuk rüzgarı estirdi. Sergen ise kendisinden önce yapılan yorumlara çok uzak olmadığını belirtirken yarışmacı araya girip "Evet yakındasınız" diye bir cevap verdi.

Gerilimin zirveye çıktığı bu noktada Acun, duruma müdahale etti. "Ne dedin sen?" diye çıkışan Ilıcalı, "Küstahlık yapmaya mı geldin buraya! Tamam, teşekkürler... Sen devam et hadi" diyerek yarışmacıya kapıyı gösterdi.