Acun'un Kızı Acun'u Aşmış!

Acun'un Kızı Acun'u Aşmış!

Acun'un Kızı Acun'u Aşmış!
04.04.2012 06:03 | Son Güncelleme: 04.04.2012 13:04

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in çekimleri için Dominik'e gidip gelen Acun Ilıcalı kızı Banu ile birlikte görüntülendi.

'Survivor Ünlüler Gönüllüler'in çekimleri için Dominik'e gidip gelen ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde; ilk eşinden olan büyük kızı Banu ile yemek yedi. Mekan çıkışı arabada görüntülenen baba-kızı görenler, "Kızı, Acun'un boyunu geçmiş" yorumunu yaptı.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın ilk eşinden olan kızı İlknur Banu Ilıcalı amcası doktor Ömer Cenker Ilıcalı ile birlikte 2 farklı şirket kurarak iş hayatına girmişti.

Şirketlerin kuruluş tarihi de ilginç: 14 Şubat. Hatırlanacağı üzere, boşanma sürecinde olan Acun Ilıcalı ve Zeynep Ilıcalı'nın davaları 14 Şubat tarihine verilmiş, ikili Sevgililer Günü'nü boşanma davasıyla hatırlamak istemediği için tarihi değiştirmek istemişti.

İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre, Acunn İnternet ve Bilişim şirketi "teknolojinin sağladığı ve ileride sağlayacağı her türlü olanakları kullanarak elektronik ortamda gazete, dergi ve benzeri yayınlar" yapıyor.

BLY Gıda Sanayi şirketiyle ise restoran açılması planlanıyor. Şirketin iş konusu olarak her türlü gıda maddesinin üretim, alım, satım ve pazarlaması gözüküyor.

50 MİLYON TL'LİK SERVETİ BULUNUYOR

Yok Böyle Dans'tan, Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye kadar pek çok projeye imza atan Acun Ilıcalı'nın mal varlığı da boşanma davasıyla gündeme gelmişti.

Boşanma davasının dilekçesine göre, Acun Ilıcalı'nın yaklaşık 50 milyon TL'ye yakın serveti bulunuyor.

Açıklamalı listeye göre de Ilıcalı'nın Show TV'den alacağı 26 milyon TL'nin yanı sıra Levent, Beykoz, Yalıkavak, Çamlıca, Bahamalar ve 2 tane Miami'de olmak üzere toplam 7 ev, 3 otomobil ve 2 teknesi var.

KOT DÜKKANI AÇARAK BAŞLADI

Acun Ilıcalı, 1995 yılında İstanbul'da kot dükkânı açarak ticarete atıldı, ancak iflas etti. Ardından Beşiktaş muhabirliğiyle televizyon dünyasına adım atan Acun Ilıcalı, adını en çok Televole programı ile duyurdu. 2002 yılında da Acun Firarda adıyla kendi programını yapan Ilıcalı, 2005 yılında da Acun Medya adlı yapım şirketi kurdu. Acun Ilıcalı bu şirket ile, Survivor'dan Var Mısın Yok Musun'a, Fear Factor'den Yok Böyle Dans'a kadar pek çok programa imza attı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

title