HABER: Acun Ilıcalı unutamadığı anısını anlattı: Babam okula gitmediğimi öğrendiğinde beni balkondan atacak sandım

Acun Ilıcalı unutamadığı anısını anlattı: Babam okula gitmediğimi öğrendiğinde beni balkondan atacak sandım

14 Ocak 2020 14:22

Eser Yenenler'in programına konuk olan Acun Ilıcalı, adrenalin tutkunu olduğunu hatta bu sebepten ailesine üniversiteye gittiğini söyleyip arkadaşlarının yanına gittiğini anlattı. Babasının aylarca gizlediği okul yalanını öğrendiğinde kendisini balkona çağırdığından bahseden Ilıcalı, "Babamın beni balkondan atacağını sandım" dedi.


YORUMLAR (11)
 • SESSİZ:
  Yıllardır tv de gördüğümüz kadarıyla o kadar kendi halinde doğal bir insan ki içimizden biri gibi geliyor bana. .
 • PAŞALI:
  Acun çok iyi kalpli mükemmel bir televizyoncu asla kendini yükseklerde görmez Allah anne ve babasına rahmet eylesin. mekanları cennet olsun onların acısını en iyi Acun bilir.
 • ÖRNEK.:
  adam belki türkiyenin sayılı zenginlerinden ama hiçbir saygınlığı yok kımse kaale bıle almıyor acunu bencede acınacak bır durumu var ne samımı bır dostu ne sevgılısı karısı cok sahte ve yapmacık allah yardımcısı olsun herşey para değil gerçekten en guzel ornegıde acun bey
 • ....:
  YAZIK BU ADAMA YA BİR KARAKTERİ ÇİZGİSİ YOK KONUŞMLARI DURUŞU GÜLÜŞĞ herşeyi okadar sahteki. aslında acınılacak biri. ne eşi ne arkadaşı dostu çevresi kendine yaşına denk:( ölçü olmayınca insanda maskara oluyor ortada resmen.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.