Acun Ilıcalı'nın Yeni Programı: Ütopya

Acun Ilıcalı'nın Yeni Programı: Ütopya

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarının yapımcısı Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir program daha geliyor.

Acun Ilıcalı'nın Yeni Programı: Ütopya

TV8 yeni sezona yepyeni bir yarışma programıyla merhaba diyecek. Dünyanın en çok konuşulan yarışma programlarından biri olan Ütopya, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

ISSIZ BİR ARAZİDE 10 AY

15 yarışmacının 100'ü aşkın kameranın bulunduğu ıssız bir arazide 10 ay boyunca yaşamlarını sürdüreceği Ütopya'da her yarışmacı kendisine verilen imkanlarla kendi yaşam alanlarını oluşturacak. Ütopya'da yarışmacılara 2 inek 25 koyun ve kişisel araç gereçler verilecek.

İNTERNET ÜZERİNDEN 7 GÜN 20 SAAT İZLENEBİLECEK

Kameramanların dahi yer almayacağı arazide yarışmacılar 10 ay boyunca hayatlarını sürdürecekler. TV8'de yayınlanacak olan Ütopya'yı internet üzerinden 7 gün 24 saat izlemek de mümkün olacak. Ütopya'da yarışmacıların dış dünya ile tek bağlantılarını telefon ile sağlayacak.

HER AY 1 YARIŞMACI ELENECEK

Her ay bir yarışmacının eleneceği Ütopya'ya yarışma devam ederken yeni yarışmacılar katılabilecek.

ÜTOPYA'DA KURAL YOK

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya'da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

HOLLANDA'DA REKOR KIRDI

Türkiye televiyonlarında büyük ses getiren Biri Bizi Gözetliyor, O Ses gibi yarışma formatlarının da geliştiricisi olan John de Mol tarafından geliştirilen Ütopya, yayınlandığı ilk gece Hollanda'da büyük bir izlenme rekoruna imza atarak 1,6 milyon seyirci sayısına ulaştı.