Acun Ilıcalı'nın Son Transfer Bombası Belli Oldu! Yeni Sezona Güldür Güldür Show Sürprizi

Acun Ilıcalı'nın Son Transfer Bombası Belli Oldu! Yeni Sezona Güldür Güldür Show Sürprizi

Ali Sunal'ın bitti iddialarına sosyal medya hesabından devam edeceği müjdesini verdiği Güldür Güldür Show"u, Acun Ilıcalı TV8'in yeni sezonu için transfer etti.

Güldür Güldür Show'un ekranlara geri dönemeyeceği haberlerine Ali Sunal'dan açıklama gelmişti. Sunal, "Çıkan haberlere itibar etmeyin dinlenmiş ve yenilenmiş olarak geri döneceğiz" demişti. Ekranların en sevilen programını Acun Ilıcalı TV8'in yeni sezon listesine ekleyerek programın hayranlarına büyük jestler yapacak yeniliklerle hazırlanıyor.

"BİR İLKİ DAHA PAYLAŞALIM"

Posta'dan Mesut Yar'ın köşesine taşıdığı haberin ayrıntıları şöyle; "Hadi bir ilki daha paylaşalım. Hani bundan 1 ay kadar önce "'Güldür Güldür Show' son buldu" diye yazmıştım. Hemen akabinde de sevgili Ali Sunal'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya binaen Ocak 2019'a kadar ara verildiğini duyurdum."

"OCAK AYINDA DEĞİL EKİM AYINDA EKRANLARA GELECEK"

"Şimdi sanırım hiç kimsenin "o iş öyle değil" diyemeyeceği haberi patlatıyorum. "'Güldür Güldür Show' TV8'e transfer oldu".Üstelik Ocak ayında filan değil Ekim ayında yayında olacak. Üstelik kadrosunu da yaptığı transferlerle bir hayli güçlendirecek. Daha birçok üstelik var ama onu da sevgili meslektaşlarım not düşsünler...Nalıncı keseri gibi hep kendimize yontmayalım değil mi ama?"

YORUMLAR (51)

  • HAYDAR YINE SAHADA:
    BU ADAM DOLARLARI NEREYE GOMDU ACABA NEDE OLSA ADNANIN TALABESI VE AYDIN DOGANINDA ADAMI BU ACUN EVINDE NELER VAR KIMBILIR BIRGUN CIKAR SAKLI KALSA ADNAN VE PAPAZ KALIRDI IKI KISININ BILDIGI SIRDEYILDIR ACUNCUGUM BIRGUN SENDE DOKULURSUN
  • ENESSON:
    Türkiyede kimin ne olacağı belli değil yau. Acun dahil. Allah iyilerle iyi sonlarla karşılaştırsın derim ben! Başbakanın bile (davutoğlu) bir haftada ayağını kaydırabiliyorlar mesela, hem de masaya oturup başkanlık ettiği kişiler! Yaşamak zor zanaat netekim, bir iyice kapıya bende ol yahut optimist bir DAMAT:)
Tüm 51 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.