HABER: Acun Ilıcalı'dan "Aylık gelirin ne kadar?" sorusuna cevap: Bunu 6 saatte hesaplarız

Acun Ilıcalı'dan "Aylık gelirin ne kadar?" sorusuna cevap: Bunu 6 saatte hesaplarız

8 Kasım 2019 16:03
Acun Ilıcalı'dan 'Aylık gelirin ne kadar?' sorusuna cevap: Bunu 6 saatte hesaplarız

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Aylık geliriniz ne kadar?" sorusuna "Bunu hesaplamak için 6 saat gerekir" cevabını vererek sunucuları şaşırttı.

Haber Yorumları (84)
HAKAN ŞAHİNER: aylık gelirin batsın senin devleti bunlar soyyo
BİLGİN POLAT: sendeki paranın sadecemilyoda biri bende olsa icra yüzünden ceza evine girmezdim acun bey
ADINIZI YAZIN: ece de nasıl süslenmiş. bana da yürür mü acaba diye. şeyma gişbi yapmış sacını zavallı :d
ADINIZI YAZIN: ŞEYMAYA PARA YETİŞTİREMEDİGİ İÇİN HESAPLAYAMAZ
YUH: göz hakkı diye bişey var. verirsen bundan sonra sende rahat sayarsın paralarını bunalmazasın. yada gösteriş yapmazsın 6 saaatte hesaplanmaz diye.
RECEP34: Gerçekten çok net cevap vermiş, bırakın bu haber niteliği taşımayan şaklabanları. Arkadaş kazandığı paraları Şeyma ya Şeyma da sevgilileri ile yesin. Bu da otursun hesap yapsın Allah insanı böyle duruma düşürmesin.
ESRARENGİZ ADAM: Bizimkisi 6 sn sürüyor..
ALEM DAR: Ama borçları hesaplamak baya sürüyor yani
ZOR DOST: o vakit memleket ve devletimiz kararını versin , hem zarar edeceksin hemgelir hesaplamaya saatler haftalar yetmiyecek el insaf, nafakalar boşa değilmiş
METİN: ACUN ILICALI VATANSEVER DEVLETİNİN MİLLETİNİN YANINDA OLAN BİRİ KAZANCI HELAL OLSUN HAKEDİYOR
YUH: insanlar çok zor geçinirken aç kalırken bunların muhabbetine bak. utanma bile kalmamış tam gaz pislik. susun bari en azından bunu yapın yuh
CANMEN: BU GAZETECELIK GöZüNDE NET CEVAPSA. . . YANDIK YANIII. . . .
VATANDAŞ: Aylık gelirini bilemeyiz ama siyanürle intihar etmeyecek kadar fazla olduğunu sanıyoruz. Yardıma muhtaç insanlara dağıtırsa onlarında hayatı kurtulabilir.
VATANDAŞ: GETİRDİĞİN KÜRESEL İHANET PROĞRAMLARIN ÜLKENİN GENÇLĞİNİ BİTRDİ . . SENDE BİTECEKSİN BİRGÜN İNŞALLAH. . . HER BAŞLANGICIN BİR SONU VAR. . SAHTE EVLİLİK PROĞRAMLARIN SURVAVİOR PROĞRAMIN İHANETİN EN BÜYK BELGESİ. . . ALLAH SENİ PERİŞAN ETSİN
YERSE: şeyma bu duruma sevindi :)
BİLİM: Kadınların %50 si basit, erkeklerin %50 si sapık.
HACİ: tabi arkan sağlam denetleyen yok kafan rahat her işi yapıyorsun acaba nekadar vergi veriyorsun seni bir sıkı takibe alan yok. at koşturuyorsun maliyeciler ancak yeni dükkan açmış fakir fukaranın peşine düşüyor hele seni incelesinler bakalım .
EMEKLİ: ödediğiniz vergiyide açıklarmısınız
MİSAFİR: acun bey siz nerde yaşıyorsunum benim milletim benim vatandaşım suryelileri beslsrken buülkenin vatandaşı aileleri kendilerini infaz ediyor tık yok kimsede bumu devlet yazık insanları ne hale getirdiniz
AHMET: Yazık be ülkemizde suriyelilerin rahat yaşadığı bir ülke oldu istanbulda 4 kişilik aile intahar etti açlık fakirlik işsizlik yüzünden bugünde antalyada 4 kişilik aile intahar etti yazıklar olsun avcunun nekadar para almış hiç umrumda deyil ama tek kelime ülkemizde SURİYELİ KADAR değerimiz yok
YUSUF ABİ: Türk halkının kimliğini bozmak, ahlak yapısını çökertmek için kullanılan bir proje olduğunu bilmeyen var mı, ahirett kurtaramaz seni o kazandığını sandıkların
TRİONALİTY SPMEK: şeyma '' nın nafakasını öde ondan sonra bir daha çocuk oh suyundan da koy :))
SDİ: Kibirli bir adam
EMEKLİ: vere vere vere kalmadi kalmadi allah canimi almadi almadi uc cocuk universitede bekcilikde yapiyom bilseydim onumukeserdimdeyapmazdim
HACER DALGALAR: Bu dünyada değil ahirette versin Allahu teala
İSPİRLİ: Çocukları seviyorsun da hanımların ne oluyor gardaşlık? Şöle Erzuruma uygun bir gelin al sana 10 çocuk doğursun ne o şeymalar meymalar.
YUH: yeni evlilik yeni bir şeyma vakası huy ne ise su testisi su yolunda kırılır sıkıntı bunu ve iğrenç programlarını izleyenlerde.
KURUÇAYLI: paran varsa yancıkta
GIRNATA YUSUF: Ohhhh ohhhh , iyi kazaniyormus. . . Allah daha da versin de bu arada sana tekrar bir Seyma nasibetsin, amin.
DJ BORİS BREJCHA: BU BİR BAŞARI . SEN DE DE BAŞARSAYDIN . OLMAYINCA DA BÖYLE DERSİNİZ
ADANALI: o kadar çok diyosun allah daha çok versin ne diyelim
AAAAAA: Vergiyi işçi emekli öder bu adam neden ödesinki.... enayi olmayı bırakın artık susmayın herşeye zammmmm
DR: o zaman maliye gel birlik de hesap yapalim demesi gerek demek o kadar fazla kazaniyor vergiye geldi mi yok
İLAHİ ADALET: Acun, Survivor gibi ahlakı tarumar eden, namahremi evlere sokan programlar yaptı. Allahu alem bir ibret için Şeyma Subaşı eliyle Allah onu rezil etti. Haram para nasıl harama gidiyor görün. Ahlaksız programlar yapanı ahlaksız eliyle rezil eden Allah Acunu ıslah etsin. Çünkü ahirette günahı çok büyük. Kandilde bayramda seyran millet ibadeti bırakıp Survivor izliyor, birçok eve çıplak erkek kadın girdi. Allah korusun. İki cihanda büyük bir günah, zillet
KONYALI: Bir sus la saçma saçma yazıp durma aç kalanlar için tecavüze uğrayan çocuklar için baskaldirdin mi ondan haber ver..
AKIN: İLAHİ ADALET Bakıyorum Ahlak anlayışın Muhteşem Topluma lgbt Programlarını Pompalayan Tv programlırına sus pussunuz ama bir tür yarışma programını Ahlaksız görüyorsunuz. . . Bence sizin eleştiri dalınız DİN''i konular olmalı mesela Din Adamı kılıklı FETÖ veya Din Adamı kılıklı Din Tüccarı tarikat Şehleri ve onların kimlere hizmet ettikleri gibi. . . Dine İman edilmesi gerekirken Din adamını ilah edinenler ile İdeoloji ve ideoloji liderlerine tapan asalak zihinlere sahip insanlardan bıktık. . . KAPİŞ. . .
AKIN: İLAHİ ADALET Bakıyorum Ahlak anlayışın Muhteşem Topluma lgbt Programlarını Pompalayan Tv programlırına sus pussunuz ama bir tür yarışma programını Ahlaksız görüyorsunuz. . . Bence sizin eleştiri dalınız DİN''i konular olmalı mesela Din Adamı kılıklı FETÖ veya Din Adamı kılıklı Din Tüccarı tarikat Şehleri ve onların kimlere hizmet ettikleri gibi. . . Dine İman edilmesi gerekirken Din adamını ilah edinenler ile İdeoloji ve ideoloji liderlerine tapan asalak zihinlere sahip insanlardan bıktık. . . KAPİŞ. . .
UCUBE: Kazandığı para kadar, adamın gideri var. . . Hem kimene ne kadar kazandığından, kendini geçindiriyor mu? Ona bakın bırakın kazancını adamın. Her insanın bir kazancı vardır. Görgüsüzler. ;)))
ROCKY BALBOA: iki karının acuna nasıl baktığını gördüğünüzde dini imanı para oldukları ortaya çıkıyor. Sadece para para para başka bir değer yok yani bu tür kadınlarda ne yazık ki. Avrupa kadınları acunun yüzüne bile bakmazlar.
MARDİNLİ GALİP: kadının avrupası türkü para konusunda aynı. . para söz konusu oldumu kadının milliyeti fark etmiyor. kadınlar paraya tapıyorlar. tıpkı bizim kadınlarda güzelliğe taptığımız gibi. not: 23 yıl londra''da çalıştım.
MEHMET E.EROL: BANANE ACUNDAN
KAYSERİLİ ORHAN: parkta yan bankta oturan yaşlı teyze yanındakine dedi ki: ay bu bircan ile ece sırf çıkarları için acun''un silahşörlüğünü yaptılar ve acun onlara pas attı belli ki bu kızlar tv8''de program sunarlar artık. . . bu arada şeyma''yı hiç sevmem ama o ikisi şeyma''nın karizmasının yanından geçemez. kendi geçmişlerine bir baksınlar ondan sonra şeyma''ya laf atsınlar.
GÜRCAN: bunu merak eden varmıdır kırk yıl görmesek aklımıza gemeyecek biri
YAĞMUR REİS: Bir insan Acun Firarda yı sunarken nasıl böyle zengin oluyor.Galiba bazen bazı kişilere Tanrı elinden tutuyor. Ve haydi gidelim diyor. Kısacası yürü ya kulum diyor.
.......: Haksızlık etme, kaç sene survivar yaptı, kutunu açayım mi dedi. Bu iki programda raytinglerden hiç inmedi. Tanrı yok , Allah var. Tanrı deyince Zeus , Ares Amon ra aklıma geliyor.
KUMBURGAZI: Tanrı lahzı Allah lahzının Türkçesidir.Adam Türkçe yazmış ne var bunda İngilizce God yazınca oluyor ama
AHMET: şeymaya sorun o bilir az bile yapıyor buna bu tip insanları eline fırsatı geçiren düdükler kendileri yiyecek vakit bulamaz çalışmaktan
VERGİ: verdiği tüm vergilerden hesaplarını yaparsın 5 dakikada kolayca. başka türlü nasıl olacak 6 saatte bile hesaplayamazsın.
ZAZA: Başlatma Ulan Senin Para nada. .
AÇIKÇASI: ŞU ADAMA PRİM VERİYONUZ YA HAYRET YANİ
MEMLEKETİM: Kerizler var oldukca bu soytarilar para sayma makinasi alir.
MANYAK YA: 6 saat hesap yapmak demek senin muhasebecilerin bir noka yaramadigini gosterir, gelirinin giderinin belli olmasi gerek demekki birseyler kaciriyorsunki 6 saat hesap yapmak gerektigini soyluyorsun.
NALAN: Aylık 40 bin tl. Nafaka ile çocuk olur. Düşün
ARABANLI MURAT TOLGA: 6 saat hesaplamak lazım tamam da bunun hesabını ahirette verirken kaç milyon yıl hesap vereceksin. o paralar da herkesin hakkı var ALLAH istediğine verir istediğine vermez O mal varlığına sahipsen o malının zekatını vereceksin bunu ALLAH diyor. senin benden üstün bir tarafın yok çıkıpta öyle hava atıyorsun seni izleyen herkese kötü örnek oluyorsun. sana özenen insanlar ister istemez olacaktır evinde huzursuzluk çıkaracaktır senin bu açıklamaların yüzünden. ALLAH her şeyin hayırlısını versin.
GRK: Peki ya yanlış düşünüyorsan
ANTİ GRK: GRK doğru söylüyon feneve fitreleri topladı ya sevabı boldur.
ADELAT: ABİCİM İŞİNİZE GELEN HABERİ YORUMA AÇIYORSUNUZYA BENDE SİZE ÇILDIRIYORUM ABİİİCİMMESELA ADELETLE İLGİLİ HABERE YORUM YOK NİYE İDAM ALANLAR HAPİSTEN ÇIKTI BENİM İŞ MAHKEMESİ BİTMEDİ YALAN DİYEN OLUSA ÖPERİM ABİİİİİ
YAPMA YAV!!!: HADİ ORDAN UKALA. . . MALİYECİLER HADİ BAKALIM, ŞU 6 SATTE HESAPLANACAK GELİRİN VERGİSİNİ Bİ İNCELEYİVERİN.
ÖÖÖJJÖÖÖ: 25 milyon genç onun sermayesi. .
BİR ZAMANLAR KOZAN: Önemli olan varligin hesabini yapip zekat vermek aylik gelirin degil midelerin ateşlerle dolacagi gun cok yakindir isimIz zor
1 2
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Acun Ilıcalı'dan "Aylık gelirin ne kadar?" sorusuna cevap: Bunu 6 saatte hesaplarız Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 17:51:54. #1.14#
title