Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'ı Film Setinde Ziyaret Etti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'ı Film Setinde Ziyaret Etti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Acun Ilıcalı, yakın arkadaşı Cem Yılmaz'ı yeni filminin setinde ziyaret etti. Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğraflar, "Cem Yılmaz'ın yeni filminde konuk oyuncu mu oldu?" sorusunu akıllara getirdi.

Cem Yılmaz, 2019'da gösterime girecek olan Karakomik Filmler serisinin üçüncü filmi olan Emanet'in çekimlerini sürdürüyor. Filmin çekimleri devam ederken yakın arkadaşı Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'ı sette ziyaret etti. Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğraflar, "Cem Yılmaz'ın yeni filminde konuk oyuncu mu oldu?" sorusunu akıllara getirdi.

Acun Ilıcalı, Cem Yılmazı Film Setinden Ziyaret Etti

3. FİLMİN ADININ EMANET OLACAĞINI DUYURMUŞTU

2019'da Karakomik Filmler ile vizyonda olmaya hazırlanan Cem Yılmaz, filmin çekimine başladı. Ilıcalı da film setini ziyaret etti Ocak ayında Kaçamak ve 2 Arada isminde 60 dakikalık ve iki bağımsız hikaye ile izleyicilerinin karşısında olmaya hazırlanan usta komedyen Cem Yılmaz, Karakomik Filmler serisinde yer alan üçüncü filminin Emanet olduğunu açıklamıştı. Senenin 3. Filmi Emanet'in çekimleri başladı.' notunu düşen Yılmaz'ın filminin kadrosunda, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirinççi, Necip Memili ve Tülin Özer var.

Acun Ilıcalı, Cem Yılmazı Film Setinden Ziyaret Etti

ACUN KONUK OYUNCU MU OLDU?

Filmin çekimleri devam ederken yakın arkadaşı Acun Ilıcalı Cem Yılmaz'ı sette ziyaret etti. Ilıcalı fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Cem Yılmaz ile eski dostluğu bulunan Acun Ilıcalı'nın yeni filmde konuk oyuncu olarak yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz'ı Film Setinde Ziyaret Etti
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (2)
Brütüs:Cem yılmaz hiç samimi değil. Lütfen uyanın artık. Adam bizimle oynuyor
DOĞRUCU:BU ADAMI HİÇ KOMİK BULMUYORUM AKSİNE İTİCİ VE KASINTI GELİYOR
500
title