Acısı Yüzüne Vurdu

Acısı Yüzüne Vurdu

Uğradığı Silahlı Saldırının Ardından İlk Kez Sahneye Çıkan Özcan Deniz, Programını Sandalyede Oturarak Yaptı.

Acısı Yüzüne Vurdu

UĞRADIĞI SİLAHLI SALDIRININ ARDINDAN İLK KEZ SAHNEYE ÇIKAN ÖZCAN DENİZ, PROGRAMINI SANDALYEDE OTURARAK YAPTI.

Anadolu Gösteri Merkezi'nde, Kültür Köprüleri projesi çerçevesinde gerçekleşen konserde, Özcan Deniz sahneye koltuk değnekleriyle çıktı. Ancak bu esnada sahneden verilen yoğun ters ışık, seyircilerin sanatçıyı koltuk değnekleriyle görmesini ve gazetecilerin görüntü almasını engelledi. Programının tamamını sahnedeki sandalyenin üzerinde yapan Özcan Deniz, "Sandalyede oturduğum için hepinizden özür diliyorum" dedi.

Zaman zaman ayağının acısı yüzüne vuran sanatçı, "Kendimi sahnede mini eteğini çekiştiren bayanlar gibi hissediyorum" şeklinde konuştu. Programını şef Orhan Şallıel yönetimindeki senfonik orkestra eşliğinde yapan Deniz, 'Gesi Bağları'ndan 'İzmir'in Kavakları'na, 'Ahirim Sensin'den 'Beyaz Giyme Toz Olur'a kadar geniş bir repertuar sunarak hayranlarından büyük alkış aldı.

Konserden elde edilen gelirin bir kısmı, Türk Kızılayı ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde Afet Fonu'na verilecek. Özcan Deniz, 14 Haziran'da da Kızılay'ın kuruluşunun 140. yılı nedeniyle Dolmabahçe Sarayı'nda gerçekleştirilecek gecede sahne alacak.