Acılı Annenin Feryadı

Acılı Annenin Feryadı

5 Gündür Haber Alınamayan Genç Kızın Acılı Ailesi kızlarından Bir Haber Bekliyor.

Acılı Annenin Feryadı

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü ailesine not bırakarak evden ayrılan 16 yaşındaki Gözde Manuş'dan 5 gündür haber alınamıyor. Anne Sevda Manuş, "Yaşadığını bileyim yeter" diye feryat etti.

Alanya'nın Avsallar Beldesi Merkez Mahallesi'nde ailesiyle birlikte yaşayan Açıköğretim Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Gözde Manuş, Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü olan 18 Kasım Perşembe günü ailesine bir not bırakarak evden ayrıldı. Baba Süleyman Manuş, kızının bıraktığı 'Babam her şeyi er ya da geç öğrenecek. Bana göstereceğiniz tepkiyi tahmin edebiliyorum. Kendime ve size yardım etmek için gidiyorum. Sizi seven kızınız' şeklindeki notla birlikte Avsallar Jandarma Komutanlığı'na başvurdu. Ancak aradan 5 gün geçmesine rağmen Gözde Manuş'tan haber alınamadı.

Manavgat'ın Gündoğdu Beldesi'nde bulunan bir oteldeki kuyumcuda çalışan baba Süleyman Manuş, kızının kandırılmış olabileceğini söyledi.

Anne Sevda Manuş ise, "Kızım, ne olursun gel bebeğim. Seni çok seviyoruz. Sensiz sabah olmuyor. O daha çok küçük. Ne olur bir ipucu bulun bana. Başka hiçbir şey istemiyorum. Yaşadığını bileyim yeter" diyerek ağladı.

Gözde Manuş'un erkek arkadaşı olduğu tespit edilen bir kişi ise jandarma tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bıraktı.