Advertisement

'Açığı' Birlikte Kapatıyoruz

19.08.2014 21:52 | Son Güncelleme: 19.08.2014 21:52
'Açığı' Birlikte Kapatıyoruz

Esenler Belediyesi'nden açıktan ilkokul, ortaokul ve lise okuyanlara ücretsiz kurs müjdesi!

Esenler Belediyesi Şehir Düşünce Merkezi, "Açığı Kapatıyoruz" sloganıyla hayata geçirdiği projeyle, açıköğretim öğrencilerine yönelik takviye eğitim verecek. Açıköğretim öğrencilerinin eğitimlerini başarıyla tamamlamaları ve derslerinde eksik kaldıkları noktalarla ilgili birebir soru sorma imkânı yakalamaları için düzenlenen kurstan, eğitimine açıktan devam eden tüm Esenlerli vatandaşlar katılabilecek.

8 DERS İŞLENECEK

Kursiyerler, Esenler'deki Halk Eğitim Merkezleri'nde görev yapan öğretmenler tarafından Bilgi Evleri'nde verilecek Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen ve Teknoloji, İngilizce, Fizik, Kimya, Türkçe ve Tarih dersleriyle öğretmenlere kafalarına takılan her soruyu sorabilecek ve eksik kaldıkları konuları sınıf ortamında öğrenebilecek.

KAYITLAR İÇİN...

13 Ekim 2014 tarihinde açılacak kurs için kayıtlar başladı. Kursa katılmak isteyen vatandaşlar, Bilgi Evleri'nden, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi ve Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi'nden öğrenci belgeleri ve nüfus kâğıtlarıyla birlikte başvurularını yapabilirler. Esenler Belediyesi Gençlik ve Bilgi Evleri'nde düzenlenecek ve tamamen ücretsiz olacak kursa başvurmak için yaş ve kontenjan sınırlaması yok. Kurs, 30 Mayıs 2015 tarihinde sona erecek.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title